Cicho… to jest ściśle tajna wiadomość

Kolonie super agentów i agentek!

Nie marnuj czasu na oglądanie super bohaterów w telewizji czy internecie. Czas wziąć się w garść i podjąć wyzwanie Twojego życia. Przecież nawet najwięksi agenci świata zaczynają od podstaw. Teraz Twoja przyszłość leży w Twoich rękach, a kto może kiedyś od Ciebie zależeć będzie przyszłość całego świata!

Tajni agenci i agentki gotowi do działania 😉

Tylko nie czytaj tego na głos

Z myślą o uczestnikach i uczestniczkach wakacyjnych wyjazdów z Vogusiem, specjalnie na lato 2013 reaktywowaliśmy ściśle tajne kolonie dla dzieci. Wszyscy z Was, którzy wyposażeni są w szósty zmysł detektywistyczny i intuicję agenta/ki służ specjalnych, powinni zmierzyć swoje siły i podjąć próbę przejścia misji specjalnych. Tylko osoby gotowe podjąć największe wyzwania wszech czasów, zachować najskrytsze tajemnice i poznać tajniki pracy pod przykrywką, mogą rozwiązać najskrytsze, mroczne zagadki nadmorskiego wybrzeża!

Misja w parku linowym

Silna wola i trudne warunki

Zawsze marzyłeś/aś o ratowaniu świata przed ciemnymi mocami i złymi ludźmi? Chcesz być niczym Mali agenci, a może wolisz pracować dla rządu jak James Bond? Wiesz, że spokojne życie codzienne nie jest dla Ciebie? Kolonie dla dzieci Ściśle tajne dadzą Ci niezbędne narzędzia i umiejętności, z którymi rozwiniesz każdą nękającą świat tajemnicę. Najpierw sprawdzimy Twoją odwagę i sprawność w naszym specjalnie przystosowanym parku linowym. Późnej nauczymy Cie kamuflażu, budowania bazy oraz pokażemy jak przetrwać w trudnych warunkach.

Kamuflaż to podstawa!

Umiejętność, to klucz do sukcesu

Krok kolejny, to umiejętności. Sztuka szyfrowania wiadomości, tropienia szlaków oraz zdolność tworzenia portretu pamięciowego, to niezbędnik każdego super agenta i agentki. Bez tej wiedzy nie możesz wyruszyć w teren, bo stracisz najważniejsze dowody i nie przekażesz tajnych wiadomości do bazy. Co więcej, wiedza ta pozwoli Ci na komunikowanie się z resztą grupy i wypracowanie języka, który tylko Wy będziecie rozumieć. Chcesz zacząć karierę detektywistyczną? Zacznij ją z nami!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UmsFFqxSevI&list[/youtube]

Pierwsze zagadki czekają na Ciebie w Poddąbiu. Nie trać czujności i do zobaczenia!

Sprawdź Kolonia – Ściśle tajne

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany