Czadowy pomysł na prezent dla dziecka!

Czadowy pomysł na prezent dla dziecka!

Szukają Państwo urodzinowych lub okazjonalnych upominków, które nie tylko idą z duchem czasów, ale również spełnią Państwa oczekiwania? Pomysł na prezent dla dziecka spędza Państwu sen z powiek?  Chcemy wyjść tym potrzebom naprzeciw. W związku z tym, uruchamiamy nowy projekt karty podarunkowej Vogue Travel.

karta

Wymarzone wakacje – wymarzony prezent

Od tego lata mogą Państwo podarować dziecku niezapomniany prezent w postaci kolonii i obozów tematycznych! Dzieciaki będą miały niecodzienną frajdę, na wakacjach spędzonych z rówieśnikami, dzieląc wspólne zainteresowania i pasje. Państwo zachowają pewność, że prezent dla dziecka rozwijać będzie jego kreatywność, zdolność do działania w grupie i twórczość. A wszystko pod czujnym okiem naszej wykwalifikowanej i pomysłowej obozowej kadry. Wakacje z nami, to świetna zabawa, odpoczynek,  hobby i sprawdzenie siebie w nowych zadaniach!

Jak to zrobić?

Procedura jest bardzo prosta. Wystarczą 3 kroki i dodatkowy koszt 5 zł. Karta wysłana zostanie na wskazany adres w eleganckiej kopercie z okazjonalnym imiennym listem. Żeby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę www.voguetravel.pl

Podaruj dziecku wymarzony prezent!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany