Kolonie dla dzieci – jesteś księżniczką czy straszyciółką?

Wszyscy marzymy, żeby w wakacje przenieść się do magicznego świata z naszych wyobrażeń. Do krainy, gdzie każdy może zostać kim tylko zechce. Kolonie dla dzieci to niepowtarzalna okazja, żeby wyrwać się szkolnej codzienności i wreszcie spełnić swoje pragnienia. Tylko, o jakim świecie Wy marzycie? Wyobrażacie sobie siebie w pięknym, jasnym królestwie w otoczeniu klejnotów i tysięcy kolorowych sukien? Czy może zawsze chcieliście żyć w świecie potworów, komnat z kamiennymi ścianami, gdzie trzymacie Wasze magiczne księgi i upiorne kostiumy, a zamiast cekinowych pantofelków wolicie ubrać czarne trampki? Który świat jest Waszym światem?

Nasze twórcze uczestniczki 🙂

Nie taki straszny ten świat straszyciółek

Od zawsze wiedzieliście, że rola księżniczki, to nie Wasza bajka? Teraz możecie przenieść się do strasznego świata i zostać straszyciółkami! Niewiele potrzeba, by przeobrazić się i zmienić nie do poznania. Nasze straszne kolonie dla dzieci w pełni Was do tego przygotują;) Trochę zajęć makijażu z Cloe, tworzenie talizmanów z Clawdeen, odkrycie tajników wyglądu z horroru i strasznego stylu, a nikt Was nie pozna! Marzą Wam się kocie okulary, upiorne tatuaże i straszefryzury? Monster High to Wasza przyszła szkoła marzeń? Jeżeli tak, to wszystko wskazuje na to, że dobrze trafiliście, a Kolonia Starszyciółek, to odpowiednie miejsce dla Was. Udajcie się z nami do Poddąbia nad morze, gdzie mieszkały kiedyś Wasze poprzedniczki – morskie czarownice!

Alicja w krainie czarów 🙂

Zamki królewskie na wzgórzach

Bajki o potworach nie bawią Was, a pająki i inne stwory budzą obrzydzenie? Marzycie o pięknym świecie piaskowych komnat pełnym świec, biżuterii? Chcecie żyć w blasku sławy i popularności? To znaczy, że świat księżniczek jest Wam przeznaczony. Kolonie dla dzieci Królestwo Księżniczek, to niezwykłe miejsce, gdzie nauczycie się jak własnoręcznie wyrabiać piękną biżuterię, przygotowywać makijaż na specjalne okazje, czy pozować do zdjęć tak, żeby zawsze wyglądać na nich olśniewająco. Wasze starania zostaną zobaczone, ponieważ razem przygotujemy królewski pokaz finałowy, podczas którego jak na gali pełnej gwiazd, zaprezentujemy nasze najpiękniejsze odsłony. Niech górski Poronin zabłyśnie królewsko na ten jeden dzień w roku!

Z nami wszyscy przeniesiecie się do swojego magicznego świata!

Zobacz pełny opis Kolonii Straszyciółki i Królestwa Księżniczek

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany