Przygoda jak z bajki na koloniach dla dzieci :)

Za oknem świeci słońce, a Wy siedzicie w domu przed telewizorem? Czas to zmienić! Bajkowe kolonie dla dzieci to świetna okazja, aby uruchomić swoją wyobraźnię i świetnie się bawić. Kto z Was nie lubi Kubusia Puchatka, Pocahontas, Króla Lwa czy Woody’ego z Toy Story? Chyba nikt taki się nie znajdzie, więc spakujcie najpotrzebniejsze rzeczy, dajcie całusa rodzicom i ruszajcie wraz z ulubionymi postaciami z bajek w niesamowitą przygodę do miejsca, gdzie dorośli nie mają wstępu!

Szalona kolonijna kadra 🙂

Dreszczyk emocji

Dla wszystkich, którzy lubią przygody i sport, Pocahontas specjalnie przygotuje teren do strzelania z łuku, a Tarzan będzie uczył przetrwania w najdzikszych zakątkach lasu. Niestety, podczas przygotowań zgubiło nam się 101 dalmatyńczyków i to Waszym zadaniem będzie znalezienie ich. Na szczęście to nie problem, bo już w pierwszy dzień Kubuś Puchatek pomoże przygotować Wam mapę terenu i lasu, żebyście nie błądzili w czasie poszukiwania skarbów. Jakich? O tym przekonajcie się sami… 😉

Bal jak ze snu

Nie zapominając oczywiście o wszystkich księżniczkach, Kopciuszek zorganizuje specjalny bal maskowy. Sama niestety nie da rady przygotować masek dla wszystkich, więc nożyczki, farby i brokat pójdą w ruch! Każda z Was będzie miała specjalną, jedyną i niepowtarzalną okazję przygotować własną unikatową maskę na królewski bal. Może właśnie tam spotkacie swojego królewicza?

Co by tu jeszcze porobić… ?

Bajkowe kolonie dla dzieci zapewnią Wam też dużo innych rozrywek. Gdy zespołowe, planszowe, dyskoteki tematyczne, aż nie wiadomo, co wybrać, tyle atrakcji, a tak mało czasu!  Kiedyś po takich emocjach trzeba odpocząć, tylko gdzie…? Oczywiście, nad pięknym morzem albo w ogromnym aquaparku z mega-zakręconymi zjeżdżalniami. Już spakowaliście stroje i kąpielówki?

 

Jeżeli chcecie zobaczyć program naszej propozycji bajkowej  – zajrzyjcie na stronę www.voguetravel.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany