Modowe eksperymenty na półkoloniach w Poznaniu!

Każde dziecko prędzej czy później wkracza w okres poszukiwania własnego stylu. Poprzez wygląd zewnętrzny wyrażamy swoją osobowość i przyciągamy uwagę innych – nic więc dziwnego, że także nasze pociechy pragną  wyglądać oryginalnie. Co jednak zrobić, by pomóc im praktycznie rozwijać swoje zainteresowania i umieć pokazać siebie poprzez dobiór ubioru i stylu? Nasze półkolonie w Poznaniu mogą stać się dla  Państwa dzieci prawdziwą Akademią Stylu i nauczyć pomysłowego, samodzielnego podejścia do spraw związanych z modą i urodą!

Nauka stylu z Vogue Travel

Podczas półkolonii odbywających się w Poznaniu Państwa pociechy będą miały szansę nie tylko dać upust swojej nieposkromionej fantazji, przygotowując własne projekty, ale także przyswoić sobie podstawową wiedzę z modowego świata dla dzieci. Czasami dziecięce zainteresowania przeradzają się w pasję na całe życie, dlatego chcemy umożliwić naszym obozowiczom i obozowiczkom poznanie także technicznych szczegółów projektowania. Podczas obozu dzieci będą miały szansę zapoznać się z różnorakimi rodzajami tkanin, a także samodzielnie – pod okiem naszych specjalistów – wykonać własną biżuterię, którą później będą mogły zakładać na przeróżne okazje!

Akademia stylu Vogue Travel

Zdrowie i uroda od najmłodszych lat

Aby móc cieszyć się pięknym wyglądem należy przede wszystkim zadbać o zdrowie, dlatego nasze półkolonie w Poznaniu oferują ważne zajęcia, podczas których Państwa dzieci dowiedzą się, jak należy się odżywiać, by zawsze tryskać energią. W dzisiejszych czasach, kiedy nawet w szkolnym sklepiku łatwiej jest o słodzony napój i pączka niż pożywną kanapkę, wiedza o tym, co powinniśmy jeść staje się niezbędna. Teoria to jednak tylko początek, dlatego po zapoznaniu się z nią nasi koloniści wezmą także udział we wspólnym przygotowywaniu zdrowych potraw 🙂

Zabawa z modą

Jeżeli więc Państwa pociecha marzy o wcieleniu w życie własnych pomysłów i projektów, czy też wzięciu udziału w pokazie mody, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kto wie, może wśród tegorocznych uczestników znajdzie się przyszły następca czy następczyni Coco Chanel?

Akademia stylu Vogue Travel

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany