Gwiezdne przygoty Jedi na półkoloniach w Poznaniu!

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a Państwo nadal nie wiedzą jak zorganizować swojemu dziecku wakacyjny czas? Nie chcą Państwo, aby pociecha spędziła wakacje w domu przed komputerem? Idealnym rozwiązaniem będą półkolonie! Poznań na czas wakacji zamieni się w gwiezdne przestworza, gdzie Rycerze Jedi przy pomocy świetlnych mieczy będą walczyć o to, by w naszej galaktyce zapanowały pokój i sprawiedliwość.

Gwiezdny Zakon

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce Wielki Mistrz Jedi rozpoczął poszukiwania młodych i zdolnych adeptów, aby wyszkolić ich na Rycerzy, którzy będą w stanie zmierzyć się z Ciemną Stroną Mocy i uratować wszechświat przed zagładą. Rycerze poprzez lata szkoleń przyswoili sobie nie tylko perfekcyjne posługiwanie się mieczem świetlnym, ale także nauczyli się postępować według Kodeksu Zakonu, który nakazuje im przede wszystkim strzec życia innych istot. Gwiezdny Zakon stoi na straży pokoju i bezpieczeństwa Galaktycznej Republiki , a Rycerze nieustannie ćwiczą ciała i umysły, by dojść do pełnej harmonii w posługiwaniu się Jasną Stroną Mocy i przeciwdziałaniu Ciemnej Stronie Mocy. A to dopiero początek opowieści.

Zakon Jedi poszukuje nowych adeptów i adeptek

Wielki Mistrz w swoich międzyplanetarnych poszukiwaniach, dotarł aż na Ziemię. Wyczuł, że tą planetę zamieszkują istoty, które są szczególnie wrażliwe na Moc. Wraz z Radą Zakonu Jedi pragnie wyszkolić jak największą ilość młodych Rycerzy i przekazać im wszystkie tajniki sprawnego posługiwania się mieczem świetlnym. Szkolenie składa się z kliku prób, które pozwolą wydobyć z kandydatów cechy idealnego Strażnika Pokoju i Sprawiedliwości. Co będzie charakteryzować w pełni wyszkolonego Rycerza Jedi? Z pewnością odwaga, opanowanie i cierpliwość, ale także pogoda ducha, chęć poszerzania wiedzy oraz wrażliwość na inne istoty, czyli cechy, które powinni posiadać wszyscy koloniści!

Każdy może zostać Rycerzem Jedi

Jeśli Państwa dziecko pragnie stać się adeptem Jasnej Strony Mocy, pozwól, by wstąpiło do Zakonu Rycerzy Jedi. Rada Zakonu gwarantuje niezapomniane przeżycia! Zapoznanie się z technikami walki na miecze świetlne, tworzenie własnych niepowtarzalnych masek galaktycznych wojowników, planowanie bitew w przestworzach, budowa makiet gier planszowych – to wszystko i wiele innych atrakcji zapewnią Gwiezdne półkolonie w Poznaniu. Poznań stanie się centrum galaktyki, a Państwa dzieci przeniosą się w przestworza, gdzie z pewnością przeżyją niesamowitą przygodę!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany