Bajkowy świat na półkoloniach w Poznaniu!

Każdy mały poznaniak i poznanianka wie, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami. A Państwo nadal nie mają pomysłu na wakacyjny wypoczynek dla swojego dziecka? Nie chcą Państwo, żeby dziecko opuszczało przyjaciół i rodzinę, a chcą Państwo zapewnić mu niezapomnianą wakacyjną przygodę? Idealnym rozwiązaniem są półkolonie. Poznań już od lipca zamieni się we wspaniałą krainę, w której dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę ramię w ramię z ulubionymi bohaterami z bajek!

Coś dla małych poszukiwaczy i spryciarzy

Nawet bohaterowie i bohaterki bajek czasami potrzebują pomocy, żeby rozwikłać nawiększe zagadki. Tu dzieci przyjdą im na ratunek i pomogą w uratowaniu 101 dalmatyńczyków przed szponami okrutnej Cruelli de Mon, poszukiwaniu zaginionej „sysuni” z Epoki Lodowcowej oraz przeżyć w dzikiej dżungli Mowglimu i Baloo. Z pewnością dzieci spiszą się świetnie i uratują bieg wydarzeń ulubionych bajek.

Artyści/tki potrzebni/e od zaraz!

Nasi ukochani bohaterowie muszą mieć miejsce, gdzie przeżyją coraz to nowe przygódy, dlatego w  bajkowej krainie potrzeba wielu dzieci! Wspólnie, rozwijając swoją wyobraźnię, przygotują cudowną sawannę aby Simba mógł zostać królem przepięknej, kolorowej krainy. Będą mieli szansę niczym dobra wróżka przygotować niezapomniany bal  i odmienić los biednego Kopciuszka. Znane przez nich bajki będą w ich rękach czekając na kreatywność Państwa pociech 🙂

Czy to wszystko?

Oczywiści, że nie! Na półkolonii dzieci spotkają Kubusia Puchatka, Pocahontas i wszystkie zabawki z Toy Story. Jakie będą ich bajkowe niespodzianki? To odkryją już sami jadąc na bajkowe półkolonie. Poznań już na nich czeka, a dzieci wcale nie muszą opuszczać swojego ukochanego miasta!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.voguetravel.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany