Pierwszy turnus czas zacząć:)

Niemożliwe stało się możliwe – wakacje czas zacząć! Dla nas to też wyjątkowy moment, nasze kolonie i obozy, które przez cały rok z ogromnym zaangażowaniem dla Was planowaliśmy, już startują! Z częścią z Was voguetravelowa kadra spotka się już teraz większość jeszcze chwilę musi poczekać, a tych, którzy wciąż nie zdecydowali się na wyjazd cały czas serdecznie zapraszamy:)

Nasi najmłodsi uczestnicy w kolorowych koszulkach Vogue Travel

My spakowaliśmy już koszulki dla uczestników i uczestniczek, transporty materiałów i gadżetów już dojechały – wszystko zapięte na ostatni guzik. Ale Wy cały czas możecie dołączyć do naszej wakacyjnej ekipy! Ostatnie miejsca na wymarzone kolonie i obozy czekają. Musicie się jednak pospieszyć. Szczególnie, jeżeli chcielibyście pojechać na kolonie dla dzieci w Poroninie (Kolonia Górska Przygoda, Kolonia Misja Survival), czy Obóz Psia Akademia w Jarosławcu, bo to ostatnia szansa na atrakcyjne promocje!

Koszulki Vogue Travel dla uczestników już wyjechały z biura. Jak co roku nowy świetny projekt!

Cóż nam pozostaje, jak tylko życzyć Wam udanych wakacji! Wy odpoczywajcie, a my zadbamy o niezapomniane atrakcje i przygody. Będziemy Wam zdawać relacje, co dzieje się na naszych szalonych placówkach i pokażemy, jakie pomysły będą nam wspólnie wpadać do głowy;) Kolonie i obozy Vogue Travel czas zacząć! Niech to będzie kolejny niezapomniany dla wszystkich sezon:)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany