Niezapomniana przygoda z Robinsonem Crusoe – promocyjne miejsca!

Jeśli nadal nie wybrali Państwo miejsca letniego wypoczynku dla swoich pociech, jeszcze nic straconego! Szansa na wakacyjne kolonie tanio i bardzo atrakcyjnie zorganizowane jest wciąż w Państwa zasięgu! Na Państwa dzieci czekają ostatnie miejsca na II i III turnusie Przygody Robinsona Crusoe w promocyjnej cenie.

Sztuka przetrwania na wyspie

Życie na bezludnej wyspie nie jest łatwe i wymaga dobrej organizacji i dużego wkładu pracy. Dzięki tej kolonii dzieci nauczą się doskonale radzić sobie z problemami nieznanego im środowiska. Budowa szałasu i tratwy oraz wiązanie węzłów nie będą już problemem.  Mali rozbitkowie poznają również nowy świat- nauczą się rozpoznawać ślady zwierząt w nim żyjących, topografię terenu oraz ciężką sztukę maskowania się.

Kolonia Przygody Robinsona Crusoe w Vogue Travel

A gdy dzieci zgłodnieją…

W świecie bez restauracji i sklepów dzieci nauczą się wszystkiego, co potrzebne jest do przygotowania posiłku na wyspie-od ciężkiej sztuki strzelania z łuku, poprzez rozpalanie ogniska, po własnoręczne przygotowanie naczyń. Oczywiście po ciężkich zmaganiach i wyczerpujących przygodach, na wszystkie dzieci czekać będą pyszne posiłki już nie z lasu 😉

Kolonie to nie tylko zabawa

Podczas Przygody z Robinsonem Crusoe Państwa dzieci nauczą się wielu praktycznych umiejętności przydatnych nie tylko na bezludnej wyspie 😉 Podstawy pierwszej pomocy, obsługa kompasu czy alfabet Morse’a, poznane w czasie świetnej zabawy z rówieśnikami, na pewno zostaną zapamiętane na długo i rozwiną ogólne umiejętności dziecka.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1RF8fWicmYs[/youtube]

Poza zajęciami związanymi z Przygodą Robinsona Crusoe na dzieci czeka wiele innych atrakcji. Wspaniałe kolonie, tanio i profesjonalnie przygotowane, na pewno staną się niezapomnianą przygodą, z której zadowolone będą nie tylko dzieci, ale również

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany