Rockowy zawrót głowy na obozach w Murzasichle!

W twojej duszy ciągle gra muzyka? I nie jest to bynajmniej 9 symfonia Beethovena, ale ostre rockowe granie? Świetnie się składa! Obozy rockowe to idealne miejsce, dla każdego kto pragnie rozwinąć swe muzyczne skrzydła i poprawić technikę gry na instrumencie. Zapraszamy na nasze niepowtarzalne jam sessions w Murzasichle, gdzie znajdziecie dla siebie ostatnie wolne miejsca!

Miejsca znajdziesz m.in. na Obozie gitary basowej, Obozie gitarowym, Obozie rockowym oraz Obozie girls rock.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x3SnstYR7co&feature[/youtube]

Harlem Shake w wykonaniu uczestników obozów muzycznych w Murzasichle 😀

ABC rockmana

W programie doza nieco zawiłej teorii i fachowego nazewnictwa – a to wszystko po to, by bez problemu móc zagrać każdy, nawet najbardziej skomplikowany utwór. Dowiecie się, jak dobrać odpowiedni sprzęt i ustawić go w sali prób, a instruktorzy podzielą się z Wami wskazówkami i osobistymi doświadczeniami na temat tworzenia autorskich kawałków, solówek i odjazdowych improwizacji.

Akademia rock’a Vogue Travel 😀

Pełna profeska

Chciałabyś/byś stworzyć własny zespół, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie ma problemu – obozy rockowe mogą stać się odpowiedzią na Twoje muzyczne bolączki. Uczestnicy obozów będą mieli okazję przeprowadzić casting, podczas którego dowiedzą się, jak skompletować członków wyluzowanej, ale świetnie zgranej rockowej kapeli. W czasie niezliczonych prób będziecie mieli okazję na zsynchronizowanie wokalu z instrumentem oraz na podszkolenie swych umiejętności w różnych stylach: od ciężkich metalowych brzmień, poprzez reagge, kończąc na graniu unplugged. Na koniec obozu pokaz finałowy, czyli szansa na zaprezentowanie się na scenie i porwanie do zabawy tłumów na jedynej w swoim rodzaju imprezie rockowej!

Próba Akademii rock’a Vogue Travel

Wahasz się? Nie bądź jak metronom!

Jeśli gra na instrumencie to Twoja pasja, marzysz nieustannym rozwijaniu i szkoleniu instrumentalnego warsztatu, a do tego chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę wraz z ludźmi o podobnych muzycznych gustach i zainteresowaniach – nie wahaj się i dołącz do nas!

Zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany