Obozy fotograficzne – spełnij swoje marzenia!

Twoje największe marzenie to robienie zdjęć i swoje życie chcesz poświęcić twórczość artystycznej? Nie czekaj i kształtuj już teraz swoje umiejętności. Przekonaj się sam/a i jedź na nasze obozy fotograficzne w promocyjnej cenie jeszcze w sierpniu!

Z nami nauczysz się nie tylko technik fotografowania, kompozycji, rozplanowania świata etc. Chcemy pobudzić też Twoją kreatywność i wyobraźnię. Nauczyć Cię umiejętności planowania sesji zdjęciowych w studio fotograficznym i w plenerze. Co więcej, z nami nauczysz się pracować w grupie, zarówno fotografów jak i modeli oraz modelek. Będziesz mieć szansę sfotografować uczestników wakacji z Vogue Travel w ich przebraniach, a jak tylko starczy Ci sił, to całą grupą zrobicie im sesję w studio! A wszystko w świetnej atmosferze, wśród młodej ekipy zapaleńców 🙂

Promocyjne miejsca znajdziesz w słonecznych Rowach, gdzie odbywają się nasze obozy fotograficzne nad morzem oraz  w przepięknym Małym Cichym, gdzie prowadzimy obozy fotograficzne w górach. Spiesz się, gdyż promocyjne turnusy ruszają już na początku sierpnia! Do zobaczenia!

Vogue Travel w Małe Ciche

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany