Na obóz fotograficzny – w góry czy nad morze?

…to jeden z najczęstszych dylematów, kiedy przychodzi wybrać cel podróży wakacyjnej. Dla Ciebie, początkującego fotografa, ten wybór wydaje się być jeszcze trudniejszy – lepiej wybrać obozy fotograficzne nad morzem, czy w górach? Zastanawiasz się jaki krajobraz spodoba Ci się bardziej? Bądź pewna/y, że z tak różnorodnym programem obozów nie ma to większego znaczenia, ponieważ nigdzie się nie rozczarujesz!

W góry by się szło!

W górach masz niepowtarzalną okazję zrobienia zdjęć pięknych krajobrazów gór, łąk i pastwisk, które nie rozciągają się tak w żadnym innym miejscu. Może przedstawisz to w formie foto-dziennika podróży od podnóża po sam szczyt? Potem szybka fotorelacja ze spływu pontonem i właśnie stworzyłaś/łeś swoje pierwsze port folio, gratulacje! Teraz masz niepowtarzalną okazję to zrealizować, ponieważ mamy dla Ciebie last minute – ostatnie miejsca na obozie fotograficznym w górach!

Fotograficzny świat w Małych Cichym 🙂

Morze, nasze morze…

Nad morzem masz wiele możliwości dopracowania warsztatu dobierania kolorów na zdjęciach. Możesz doskonalić uchwycenie kontrastu między morzem a niebem lub piaskiem, poćwiczysz robienie zdjęć w silnym słońcu odbijającym się w wodzie. Masz również okazję sfotografowania pięknej nadmorskiej fauny i flory, której nigdzie indziej nie spotkasz. Być może to okaże się Twoją najmocniejszą stroną? Sprawdź sam/a www.voguetravel.pl.


Może fotografia na plaży w Rowach? 🙂

Decyzja wydaje się prosta – góry turlają się nad morze, a morze biegnie w góry! Może w najbliższym czasie to jedyna okazja, by popracować w tak odmiennych warunkach? Obozy fotograficzne by było sprawiedliwie, niezależnie czy nad morzem, czy w górach, mają taki sam program, aby każdy z Was miał możliwość rozwijania się i pracowania nad jednakowymi technikami, które każdemu stanowią bazę przy stawaniu się profesjonalnym fotografem. Wiesz, co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Są jeszcze wolne miejsca, więc spiesz się, żeby dla Ciebie jednego nie zabrakło! 😉

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany