Obozy rockowe – daj się wciągnąć w ciężkie granie!

Twoją największą pasją życiową od zawsze była muzyka? Ale nie jakakolwiek, tylko rockowa z jej niezliczoną ilością podgatunków od heavy metalu, przez rock instrumentalny, po powstały w latach 90-tych nu metal. Jeżeli tak, to w te wakacje znów pokazaliśmy, że nasze obozy rockowe w Murzasichle, to idealne miejsce dla Ciebie.  Ludzie dzielący Twoją miłość do muzyki, profesjonalny sprzęt, specjalne sale ćwiczeniowe – wszystko w jednym miejscu i z rozmachem zorganizowane. Chcesz się uczyć i ćwiczyć na wysokim poziomie w otoczeniu maniaków i maniaczek ciężkiego grania? Jedź do Murzasichle!

Podejrzyj filmiki z prób i finałów

Krótkie nagrania wrzucane do sieci prosto z placówki w Murzasichle są najlepszym dowodem poziomu naszych obozów rockowych. Nagrywane przez samych uczestników/czki i kadrę w trakcie zajęć muzycznych pokazują co naprawdę dzieje się w Murza. Zobaczysz na nich jak grają uczniowie i uczennice Akademii Rock’a, przekonasz się, że działamy zespołowo, a przede wszystkim, że tworzymy świetny rockowy klimat! Znajdziesz nas na profilu facebook’owym Murzasichle facebook.com oraz na specjalnych kanale na serwisie You Tube youtube.com. Jeszcze Cię nie przekonaliśmy do wyjazdu w ferie zimowe, czy wakacje 2014? Może sami uczestnicy/czki Cię przekonają.

Pytaj na forum, a nie zabłądzisz

Chcesz więcej szczegółowych informacji z pierwszej ręki, czyli od uczestników i uczestniczek naszych obozów rockowych? Interesuje Cię wiedza o zajęciach, kadrze, pozostałych uczestnikach, życiu na placówce i czasie wolnym, którego za wiele mieć nie będziesz? 😉 Zajrzysz na nasze forum voguetravel.pl,  na którym nie tylko zadasz te podstawowe pytania, przeczytasz uwagi innych, ale dowiesz się również kto, kiedy i na jakie turnusy się szykuje. Jeszcze przed wyjazdem poznasz swoją obozową ekipę. Możesz również zasięgnąć tam niezbędnej wiedzy o sprzęcie muzycznym, czy innych technicznych ciekawostkach. Z pewnością dobrze zorientowani forumowicze pomogą Ci z technicznymi bolączkami. Pytanie nie boli, a kto wie, może poznasz swoją nową rockową paczkę, z którą stworzysz kiedyś świetny zespół.

Do zobaczenia w Murza! 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany