Daj się zaskoczyć nowymi propozycjami i jedź z nami na obozy zimowe!

Specjalnie dla Was w tym roku obozy zimowe poszerzyliśmy o nowe propozycje dla prawdziwych fanów/ek muzyki oraz miłośników kultury japońskiej. Wiemy, że to jedne z Waszych ulubionych zimowisk z Vogue Travel, dlatego wciąż nad nimi pracujemy. Przy tym nie zapominając oczywiście o kultowych już obozach, które od lat królują 🙂

Kultura kraju ukryta jest w języku

Robimy wielki krok do przodu, żeby pokazać Wam jeszcze więcej z kultury japońskiej. Jeżeli chcecie poznać Japonię w pełni, to musicie znać język, którym posługują się jej mieszkańcy. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Was obóz języka japońskiego Nihongo gasshuku! Przekonacie się, że język japoński nie jest tak trudny jak się wydaje, poznacie podstawowe słownictwo, nauczycie się pisać w katakanie, a może nawet w hiragane i kanji! Dodatkowo pokażemy Wam zasady japońskiej obyczajowości, symbole kulturalne, czy tańce. Na obozie zimowym języka japońskiego będziecie mogli przybliżyć się do swojej ukochanej Japonii. Oczywiście dla fanów/ek anime i mangi, jak co roku nie zabraknie obozu anime i manga, który od lat tak cenicie 🙂

Zajęcia magi pełną parą 🙂

Management estradowy i wielogodzinne granie

Za nami niezliczone ilości godzin spędzonych na wspólnym graniu i ćwiczeniach podczas Akademii rock’a w Murzasichle. Jak zawsze oferujemy Wam muzyczne wyjazdy, które przechodzą już do klasyki jak gitarowy, ciężkiego grania, czy wokalny. Jednak w tym roku chcemy dać Wam znacznie więcej. Jeżeli chcecie poznawać branżę muzyczną, to nie można poprzestać na samym graniu. Dlatego stworzyliśmy dla Was zimowy obóz rockowy + management estradowy! Podczas wyjazdu nie tylko poćwiczycie granie, ale dowiecie się jak wygląda praca i organizacja sceny, skąd pozyskać sponsorów, jak zorganizować koncert, czy dobrać ekipę techniczną. Rzeczy niezwykle ważne, a to nie wszystko!

Próba ciężkiego grania 😉

Bluesowo-jazzowa klasyka wszech czasów

Jeszcze jedna najnowsza propozycja dla miłośników muzyki, to zimowy obóz jazzowo-bluesowy! Kto nie zna i nie ceni kultowych kawałów jak Summertime, nie słucha Esbjorn Svensson Trio, czy nie rozpływa się przy Billie’m Holliday? Nieśmiertelny jazz i blues od tego roku królować będą również w Murzasichle. Na zimowisku poznacie nie tylko historię i teorię tych gatunków muzycznych, ale zagracie również na prawdziwym jam session i koncercie finałowym!

To nie jedyne propozycje, jakie przygotowaliśmy dla Was w tym roku w Murzasichle. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę voguetravel.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany