Wypad na deskę? Tylko na obozy snowboardowe w Murzasichle!

Dobre, co polskie i to przez całe pięć dni na stoku! Polecamy Wam obóz snowboardowy w Murzasichle, na który możecie zabrać całą ekipę przyjaciół niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania, ponieważ propozycja przeznaczona jest dla dwóch grup początkującej i zaawansowanej. Teraz nie musicie rozstawać się z przyjaciółmi, bo po jeździe na szlaku wspólnie spędzicie czas na animacjach 🙂

Co oferuje wyjazd do Murzasichle?

To nie tylko wybór czterech godzin zajęć pod okiem doświadczonych instruktorów w dwóch grupach – początkującej i zaawansowanej, ale również świetna zabawa na stoku z pozostałymi uczestnikami obozu. Grupa dopiero rozpoczynająca swoją przygodę ze snowboardem dowie się, jakie powinno być wyposażenie snowboardzisty/ki, jak dopasować sprzęt, utrzymać balans, wykonywać podstawowe manewry, ale również doskonalić będzie technikę pod czujnym okiem instruktora/ki. Grupa zaawansowana po zajęciach teoretycznych i praktycznych z instruktorem/ką poszaleje sobie do woli na stokach i uda się na snowrafting!

Gdzie będziecie jeździć?

Zajęcia podczas obozu snowboardowego odbywają się w dwóch stacjach narciarskich Stacji Narciarskiej w Małe Ciche oraz Stacji Narciarskiej w Bukowinie Tatrzańskiej. Każda z nich oferuje świetną infrastrukturę m.in. wyciągi krzesełkowe oraz doskonały stan stoków zawsze naśnieżonych – jak nie śniegiem z nieba, to śniegiem z armatek. Dodatkowo o stan stoku dba się poprzez nocne ratrakowanie.

A wieczorami…

Wspólnie spędzimy czas na grach X-box & kinect, obozowym karaoke w zimowym stylu, ognisku i wielu atrakcjach, które czekają na Was w Murzasichle. Do zobaczenia!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany