Przedświąteczne mangowe szaleństwo na MOKONIE

Ekipa Vogue Travel szykuje Photo Room i koszulki za free na kolejny konwent mangowy – Mokon 4, który odbędzie się w dniach 21-22 grudnia w Warszawie. Też się wybierasz? Jeśli jeszcze nie planowałeś/aś takiego wyjazdu lub nadal się wahasz to sprawdź, dlaczego ten konwent jest wydarzeniem, na którym nie może Cię zabraknąć!

MOKON to:

M jak meeting fanów

Konwent to spotkanie fanów mangi i anime oraz entuzjastów Japonii z całej Polski. Jest to doskonała okazja na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach oraz spotkanie konwentowych grup fandomu, z którymi łączy Cię wielka pasja. Z kim nie gadać godzinami o mangowych sprawach, jak nie właśnie z największymi znawcami/czyniami tematu 😉

O jak orientalna tematyka

Na Mokonie znajdą coś dla siebie nie tylko fani mangi i anime, ale również osoby zafascynowane kulturą Japonii, Korei oraz Chin, językami obcymi, podróżami, historią, azjatyckimi grami, muzyką, czy sztukami walki. Liczne panele i projekcje to doskonała okazja do poszerzenia swoich zainteresowań i dyskusji. Pełną listę atrakcji możesz znaleźć na stronie konwentu.

K jak konkursy

Konkursy to świetna rozrywka oraz szansa do zdobycia nagród, które są najlepszą pamiątką! Przeczytałeś/aś jakąś mangę od deski do deski i chcesz się zmierzyć z innymi w popularnych wiedzówkach? Może masz swoją ulubioną postać i chcesz zaprezentować jej cosplay w konkursie? Podczas konwentu będziesz miał/a szansę sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności, spostrzegawczość i kreatywność.

Największą konkursową atrakcją tego konwentu będą występy cosplay, podczas których odbędą się eliminacje do European Cosplay Gathering!

O jak ogrom wystawianych gadżetów

Przypinki, zakładki, poduszki, breloczki, mangi, książki, kubki, koszulki, plakaty, płyty czy nawet biżuteria! Krótko mówiąc – wszystko, o czym marzą fani konwentów! Na Mokonie znajdziesz wiele stoisk z gadżetami związanymi z mangą, anime oraz Azją.

A od nas czekają już na Was świeżutkie koszulki mangowe! Tym razem nowy wzór i kolor! Szukajcie nas w sobotę ^^

N jak niezapomniane przeżycie

Świetna zabawa, radosna atmosfera i z pewnością udzielający się już świąteczny klimat, to wszystko czeka na Was na MOKONIE! Dwa dni mangowe szaleństwa przed Wami.

Do zobaczenia na konwencie!

Ikona wpisu pochodzi ze strony japonia-online.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany