Amerykański sen – kolonia językowa!

Pop corn

Kultura amerykańska tak jak i samo państwo Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jest stosunkowo młode, zwłaszcza w porównaniu do krajów europejskich, a mimo to wszyscy kojarzą Hollywood i znają najważniejsze jego filmy, wiedzą co to jest Biały Dom, słyszeli o Las Vegas, a o Dzikim Zachodzie zapewne nie raz śnili. Podróż do USA jest prawdziwą przygodą dla każdego sympatyka amerykańskich filmów, sportu czy Disnaylandu. Jednak, żeby zanurzyć się w amerykańskiej kulturze popularnej nawet tutaj, w Polsce można poczuć amerykańskie realia świata rozrywki i zabawić się w klimacie wprost z filmów. Wszystko to znajdziecie na kolonii językowej,  gdzie nauka języka angielskiego dla dzieci jest po prostu świetną zabawą!

Po angielsku nie tylko w Anglii 😉

Jak to dobrze wyjechać do naszego ulubionego kraju i móc swobodnie się porozumieć, albo obejrzeć film w oryginale czy spotkać przyjaciół na całym świecie i nie bać się bariery językowej. Językiem angielskim posługują się miliony ludzi na całym świecie. Wcale nie musicie wyjeżdżać do Anglii, aby posłuchać angielskiego. W Stanach Zjednoczonych oficjalnym językiem urzędowym też jest przecież angielski.

Amerykańska przygoda jest tylko po angielsku! W przeciwnym razie cały czar pryska i Ameryka nie jest już prawdziwa.

Spotkanie z amerykańskimi legendami

Któż z Was nie słyszał o Batmanie? Albo Spidermanie czy Supermanie? A zajadaliście się może popcornem na seansach filmowych? To wszystko to wytwory amerykańskiej kultury nazywanej popularną czyli otwartą dla każdego chętnego – bez wyjątku. A może uwielbiacie bajki Disneya czy sporty amerykańskie jak baseball? Marzycie o Dzikim Zachodzie? Ameryka pełna jest takich legendarnych atrakcji, które pobudzają wyobraźnię każdego młodego amatora zabaw i relaksu. Nauka języka angielskiego dla dzieci przy tym wszystkim, to już zabawa i jaka ogromna przyjemność! Poczucie niepowtarzalnego klimatu Stanów Zjednoczonych jest możliwe nie tylko za oceanem, ale dla prawdziwych marzycieli także na kolonii językowej, gdzie nauka łączy się z zabawą, a to wszystko prowadzi do lepszego poznania kraju europejskich osadników – USA!

Z nami nie tylko pójdziecie z wizytą do Białego Domu, na wystawną kolację i film z pop-cornem, ale również wybierzemy się w podróż do świata Disneya oraz po przygodę na Dziki Zachód – wszystko znajdziesz TUTAJ

Biały Dom
Biały Dom

Ikona wpisu, fot. JD Hancock, flickr.com
Pop-corn, fot. Nina Mathews, flickr.com
Biały Dom, fot. Franciso Diez, flickr.com

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany