Bądź fit i czuj się świetnie we własnej skórze!

Moda na zdrowie i dobre samopoczucie trwa! W tym względzie nie należy jednak podążać za tłumem, a skupić się raczej na własnych potrzebach – na tym, co uczyni nas szczęśliwszymi. Jeżeli rzeczywiście zależy nam na poprawie własnego wizerunku i z zazdrością spoglądamy na wysportowaną i tryskającą zdrowiem Ewę Chodakowską, to nic nie stoi na przeszkodzie, by i naszą figurę doprowadzić do nieco lepszej formy.

Zdrowie plus dobre samopoczucie

Regularne ćwiczenia, racjonalne odżywianie dostarcza organizmowi samych korzyści. Dodatkowo poprawia nam się nastrój, gdy widzimy, że nasza sylwetka nabiera coraz wyrazistszych kształtów, a i zadyszka przy wchodzeniu na schody jest jakby mniejsza. Korzyści płynących z wysportowanego ciała nie trzeba nikomu tłumaczyć. Bycie fit jest teraz naprawdę trendy i jest to akurat ten rodzaj mody, który przynosi wiele korzyści! A obozy odchudzające wspaniale podpowiedzą Ci, jaki należy prowadzić tryb życia, żeby osiągnąć założone cele.

CwiczeniaPozytywne ćwiczenia działają cuda dla ciała i ducha!

Ćwicz, jedz i myśl pozytywnie!

Co trzeba zrobić dla poprawy własnej sylwetki? Przede wszystkim pozytywnie myśleć i zacząć działać! Racjonalne odżywianie plus regularne ćwiczenia poprawią nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i wzmocnią nas od wewnątrz. Dbajmy również o to, co jemy – czytajmy etykiety produktów, interesujmy się naszym odżywaniem. Zdrowie, piękna sylwetka jest na wyciągniecie ręki, ale bez wyrzeczeń i starań nie zmieni się nic. Należy techniką „małych kroczków” dążyć do osiągnięcia założonych celów, a i nasza samoocena również ulegnie poprawie. Bądźmy dumni z tego jakim jesteśmy ludźmi – a zacznijmy od własnego zdrowia.

Nie rezygnuj z marzeń!

Popatrzmy na fenomen Ewy Chodakowskiej – osoby, która swoją ciężką pracą i wytrwałością osiągnęła cel i doprowadziła swojego ducha i ciało niemal do perfekcji. Stała się przez to szanowana i przede wszystkim naśladowana przez tysiące dziewczyny w Polsce, które marzą o zdrowym wyglądzie. Powoli w zapomnienie odchodzi wzór chorobliwie chudej kobiecej sylwetki. Teraz, dziewczyny pragną być szczupłe, ale zależy im na zdrowym i pięknym ciele!

JedzenieZdrowe i piękne jedzenie 🙂

Ewa pokazała, że chcieć to znaczy móc i że każdy może osiągnąć znakomitą formę. Poranny jogging, zumba, pilates – sposobów wzmocnienie swoich mięśni jest mnóstwo – każdy może znaleźć coś dla siebie. Nasze obozy odchudzające pomogą Wam w wyborze odpowiedniej formy treningu. Wstawaj i chodź ćwiczyć z nami! Cały program naszego obozu znajdziesz TUTAJ!

Ikona wpisu, fot. The Traveling Teacher, flickr.com
Fot. Army Medicine, flickr.com
Fot. Gamene, flickr.com

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany