Jedziemy na Magnificon XII eXpo

To już kolejny konwent, na który jedziemy, żeby spotkać się z Wami, czyli całym mangowym fandomem. Na Magnificonie będziemy po raz pierwszy, tym bardziej nie możemy się doczekać tego, co nas czeka na miejscu. Nie tylko ekscytuje nas nowe miejsce – hala expo, zobaczymy czy zda egzamin, ale również fakt, że to ostatnia okazja do spotkania z Wami przed wakacjami. Później już są nasze obozy mangowe ^^ Jak zawsze szykujemy dla Was atrakcje!

Magnificon Expo XIIGrafika Magnificonu XII eXpo (źródło facebook.com)

Po pierwsze – Photo Room

Zaprosimy Was do naszego studia fotograficznego, gdzie Pani Olga z największą wprawą i profesjonalizmem zrobi Wam zdjęcia w cosplay’u, z przyjaciółmi, mangowymi uszami czy naszymi kultowymi dymkami I <3 manga, I <3 cosplay i co jeszcze Wam w duszy zagra 😉 W Photo Room’ie będziemy sobota 10:00 – 18:00 oraz niedziela 11:00 – 14:00. Wpadajcie! To jeszcze nie wszystko…

Zdjecia Magnificon XIIZdjęcia z Photo Room na Pyrkonie 2014 🙂

Po drugie – koszulki za free!

Zawsze ze sobą przywozimy pulę koszulek za free! Tym razem szykujemy dla Was zupełnie nowy wzór. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziecie 🙂 Oczywiście koszulkobranie rozpoczyna się w sobotę o 15:00. Bądźcie punktualnie, bo koszulki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, czyli bardzo bardzo szybko!

Zdjecia Magnificon XIIKoszulki za free Pyrkon 2014 🙂

Po trzecie – przypinki

Już zaczynamy naszą produkcję przypinek, które otrzymacie od nas na naszym stoisku na Magni. Wystarczy zrobić sobie fotkę, wejść z nami w interakcję lub przekonać Panią Renatę, że to właśnie Wy powinniście otrzymać od nas badzik 😉 Tym razem zrobimy przypinki głównie mangowe, anime i z tematyką kultury Japonii. Przypinki będą z nami przez cały czas trwania konwentu na naszym stoisku.

Przypinki Magnificon XIIPrzypinki, które mieliśmy dla Was na Pyrkonie 2014. To jedynie dwa z wielu wzorów

Zdjęcia z Magnificonu znajdziecie na naszym Facebook’u mangowym, obozy mangowetutaj, a wydarzenia na Magnificonie znajdziecie na stronie Miohi. Do zobaczenia ^^

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany