Vogue Travel’owy Wehikuł Czasu

Któż z Was nie marzy o podróży w czasie, o zwiedzeniu starożytnego Egiptu czy antycznej Grecji? A może chcecie zobaczyć erę jaskiniowców albo średniowieczny turniej rycerski? Od teraz wszystko jest możliwe dzięki kolonii letniej Wehikuł Czasu, na których dowiecie się wszystkiego związanego z podróżami w czasie od budowy wehikułu począwszy, po konwenanse odległych wieków.

Marty podróżuje w czasie

Pamiętacie taki film, jak „Powrót do przyszłości”? Postać Marty’ego McFly’a na pewno znana jest dorosłej widowni, bo film powstał już w 1985 roku. Jest to hit wszech czasów opowiadający o podróżach w czasie. Jego głównym bohaterem jest amerykański nastolatek Marty, który przeżył niezapomniane przygody właśnie podczas zwiedzania przeszłości. Zdarzyło mu się również przybyć do przyszłości i zobaczyć swoje życie za 20 lat!

Machina do podróży w czasie - Back to the future

Filmowa machina do podróży w czasie 🙂 (fot. Adam L212, flickr.com)

I Ty zostań podróżnikiem!

I któż z nas teraz nie pomarzy o takiej wspaniałej możliwości podróżowania w czasie? Z pewnością każdy kiedyś o tym pomyślał i to nie raz. Taki wehikuł czasu umożliwiłby nam przecież zobaczenie wszystkiego na własne oczy – całej przeszłości! Dowolnej epoki historycznej – od czasów jaskiniowców począwszy a skończywszy na wielkich wynalazkach XIX wieku! A potem, jeśli tylko byśmy tego zapragnęli udalibyśmy się w przyszłość, żeby zobaczyć jak będziemy wyglądać za 20 lat. A może wtedy świat będzie już inny… Kto wie?! Wspaniałe marzenia. Czy jednak tylko marzenia?

Kolonijny wehikuł czasu

Wyobraźnia jest ogromną siłą, a prawdziwą potęgą zwłaszcza u dzieci. Z kolei ciekawość świata połączoną z odwagą i chęcią odkrywania nieznanego stanowi mieszankę wybuchową. Mieszankę, która jest podstawą udanej każdej zabawy. Otwórzcie teraz Wasze horyzonty wyobraźni i udajcie się w podróż do przeszłości lub przyszłości, ale to tylko dla odważnych. Na koloniach letnich stawicie czoła doniosłym wydarzeniom z przeszłości, zmierzycie się z prawdą historyczną, która może przyprawić Was o dreszcze i rozbawić do łez. Ale to wyzwanie tylko dla prawdziwych miłośników podróżowania w czasie, dzieciaków uwielbiających przygodę i odkrywanie tego, co dawno już pokrył kurz upływającego czasu. Wehikuł czasu czas uruchomić… Do zobaczenia latem!

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany