Fan Zin Mangaki – wspomnienia z obozu

To był świetny turnus Obozu mangaki – Vogue Travel, czyli obozu skupionego na technikach, teorii, a przede wszystkim praktyce rysowania mangi i komiksu. W ramach podsumowania pracy nad projektami zrealizowanymi w czasie trwania obozu, uczestnicy i uczestniczki przygotowały Fan Zin Mangaki, który koniecznie musicie zobaczyć!

Prace uczestników Obozu mangaki Vogue Travel 2014

To jednak nie jedyne poruszane podczas obozu kwestie. Ważne okazały się tematy dotyczące promowania twórczości młodych rysowników, poszukiwania miejsc, gdzie można tworzyć i umieszczać swoje portfolia oraz nawiązywać współpracę z innymi zaangażowanymi w świat komiksu i mangi podmiotami. Nie kończyły się dyskusje o drodze, jaką musi przejść początkujący/a rysownik/czka, od undergroundowej działalności w środowisku komiksiarzy, aż po wydanie swojego pierwszego albumu.

Uczestnicy oboz mangaki Vogue Travel

Uczestnicy Obozu mangaki 2014 🙂

Weronika Krupa, jedna z naszych wychowawczyń i instruktorek, jak sama przyznaje, była bardzo pozytywnie zaskoczona i zdumiona poziomem umiejętności uczestników i uczestniczek. Wspominała mi, że wiedzieliście czego chcecie, czym się interesujecie, a przede wszystkim pokazaliście, że umiecie dążyć do osiągnięcia swoich celów. Nic, tylko trzymać tak dalej! A wszystkich, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności zapraszamy na nasz mangowy profil na Facebooku, tam możecie zadać nam wszelkie pytania o obóz.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany