Szkoła Magii i Czarów Vogue Travel

J.K. Rowling zaskoczyła wszystkich, a najbardziej samą siebie sensacją, jaką wzbudziła jej postać Harry’ego Pottera. Cykl książek cieszył się nieprawdopodobną wprost popularnością zarówno wśród młodszych sympatyków czarów i magii, jak i ich rodziców. Harry Potter ma w sobie iście magiczną moc przyciągania, która sprawia, że nie sposób oprzeć się kolejnym częściom przygód tego nieziemskiego dziecka i jego przyjaciół. Fani nie tylko czytają książki, oglądają filmy, ale równie chętnie wcielają się w ulubione postacie na koloniach letnich Vogue Travel – Szkoła Magii i Czarów dla miłośników magicznych opowieści.

Tiara Przydziału – Kolonia z Harrym Potterem Vogue Travel

Ceremonia przydziału do poszczególnych domów w Szkole Magii i Czarów

Niesamowity sukces powieści Rowling musiał zakończyć się ekranizacją poszczególnych części. Kolejne filmy z udziałem trójki bohaterów – Harry’ego, Hermiony oraz Rona fani witali z niesłabnącym entuzjazmem. Wielu uważa, że powieści przewyższają jakościowo próbę ich ekranizacji, niemniej jednak, ogromna większość fanów z przyjemnością powędrowała do kin, by móc w końcu zobaczyć, jak ten Harry wygląda. I tutaj, pojawiają nam się bohaterowie, którzy zawdzięczają niejako swój byt w show biznesie pomysłowi pani Rowling. To dzięki jej „Harremu” świat ujrzał trójkę młodziutkich aktorów z powodzeniem wcielających się w powierzone im role. Daniel Radcliffe już dla wielu pozostanie tym prawdziwym Potterem.

Quidditch – trening na wakacjach z Vogue Travel

Rozgrzewka przed rozgrywkami drużynowymi w Quidditcha – kadra również leci 😉

Najmłodsi fani przygód czarodzieja nie muszę jednak poprzestać wyłącznie na książce czy filmie. Specjalnie dla Was organizujemy kolonie letnie z Harrym Potterem 2014, gdzie będziecie mogli poczuć się jak w filmie, wziąć udział w czarodziejskim turnieju, opanować sztukę latania na miotle czy uczestniczyć w magicznych lekcjach. Zarówno postaci filmowe, jak i epizody czy rekwizyty z powieści zaczęły znajdować swoje zastosowanie w życiu. Powstają „prawdziwe” różdżki, dzięki którym będziecie mogli ćwiczyć „zaklęcia”, magiczne księgi z eliksirami i sprzęt do gry w Quidditcha! Wszystko czeka tylko na Was w naszej Szkole Magii i Czarów 🙂

Plakat filmowy „Harry Potter i Komnata Tajemnic”

Plakat filmowy ekranizacji powieści „Harry Potter i Komnata Tajemnic”, CC BY-SA 2.0

J.K. Rowling nie wiedziała, że jej historia o małym czarodzieju pobudzi do życia tak ogromny biznes. Harry Potter stał się już ikoną naszej kultury i na długo nią pozostanie. A osób, które go nie wiedzą, kim jest ten magiczny bohater, chyba znaleźć nie sposób.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany