Przygoda z modą i stylem? Tylko w Vogue Runway!

Chcecie przeżyć przygodę w świecie mody? A może wiążecie z nią swoją przyszłość? Jeśli nie brak Wam odwagi, kreatywności i wyobraźni, to drzwi do świata fashion stoją przed Wami otworem. Zapraszamy serdecznie na obóz projektantów mody wzorowany na odnoszącym oszołamiający sukces na świecie programie „Project Runway”.

Project Runway w Polsce

Amerykański pomysł na sukces w świecie mody po 10 latach od swej premiery doczekał się kontynuacji w aż dwudziestu czterech krajach na świecie, w tym w Polsce! Wiosną bowiem w telewizji odbyła się premiera zmagań młodych, ambitnych i niesamowicie zdolnych projektantów walczących o zwycięstwo w programie, a przez to również sukces w świecie mody! „Project Runway” zajmuje się promocją młodych talentów w świecie ogromnie pociągającym, ale też trudno dostępnym dla zwykłego śmiertelnika – w świecie pełnym blichtru, przepychu i bogactwa, kuszącym, ale też wymagającym poświęcenia. Jednak prawdziwi zapaleńcy gotowi są poświęcić wiele dla swej pasji, by projektować ubrania dla największych gwiazd!

 pokaz_mody

Ekstrawagancja w stylu japońskim 😉

Fot. See-ming Lee 李思明 SML, Creative Commons 2.0

Projektowanie dla pasjonatów

Pasja, chęci i wyobraźnia – tyle, albo aż tyle trzeba posiadać, by stać się projektantem. Programy takie jak „Project Runway” oczywiście pomagają dojść bardzo wysoko, ale pierwsze kroki każdy projektant/ka i pasjonat/ka mody stawia w domowym zaciszu. Trzeba najpierw wyczuć siebie, a do tego potrzebny jest spokój bez zbędnego zgiełku i stresu konkurencji. Potem można oczywiście zaprezentować swoje prace szerszemu gronu odbiorców, czemu pomagają liczne serwisy wspierające młodych, oryginalnych twórców np. pakamera.pl czy decobazaar.com.

Vogue Runway dla Was

Obóz modowy to idealne miejsce, jeśli tylko jesteście głodni wiedzy dotyczącej mody, interesujecie się najnowszymi trendami czy po prostu pasjonujecie się projektowaniem. Projektowanie wiąże się nie tylko z przelewaniem własnych pomysłów na kartkę papieru, ale też z szyciem! Trzeba przecież urzeczywistnić swoje wizje, a to wymaga nauki choćby podstaw krawiectwa. Dlatego z nami opanujecie podstawowe rodzaje szwów i zasady tworzenia wykrojów.

 maszyna_do_szycia

Zmagania z maszyną do szycia 😉

Fot. vavva_92, Creative Commons 2.0

Nie taki diabeł straszny…

…jak go malują 😉 Spokojnie, bez nerwów. Nie pozwolimy przecież, żeby maszyna do szycia Was pokonała 😉 Spędzając swój wolny, wakacyjny czas na obozie projektantów mody macie gwarancję bezpieczeństwa i przeżycia prób stworzenia własnych stylizacji. Wspólnie popracujemy nad podstawami szycia, by następnie stworzyć kreatywny projekt. A co więcej, zanurzymy się w historię mody – poznamy sławnych projektantów mody i ich dzieła. Nie zapomnimy też o własnym wyglądzie i poświęcimy chwilę na podkreślenie urody stosując się do zasad make-up’u, a następnie poznamy zasady zdrowego odżywiania i dbania o własne ciało. Oczywiście plotek i ploteczek z wielkiego świata nie będzie dosyć, a obóz modowy zapewni Wam jeszcze więcej atrakcji, o czym musicie przekonać się sami! 😉

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.