Zimowa magia, za którą będziemy tęsknić cały rok

16 lutego zakończyły się nasze zimowiska 2018 i możemy śmiało stwierdzić, że to był bardzo udany sezon!

Młodzi narciarze rządzą!

Niezwykle udane były obozy narciarskie dla dzieci młodzieży. Wszyscy uczestnicy, bez względu na wiek, zaskoczyli nas pozytywnie na stoku. Podziw wzbudzały ich umiejętności narciarskie, a także tempo, w jakim przyswajali sobie nową wiedzę i umiejętności. Kto wie… Może są wśród nich przyszli olimpijczycy?

Uczestnicy obozów narciarskich udowodnili, że jeśli chodzi o naukę jazdy na nartach wiek nie gra roli. A przy tym jest to świetny sposób, aby zimą zachować zdrowie, formę i dobre samopoczucie. Jazda na nartach ma dobroczynny wpływ na kondycję, może nawet przyczynić się do poprawy samooceny czy wzmocnienia samodyscypliny. O zaletach narciarstwa pisaliśmy już o tym jakiś czas na naszym blogu.

Zimowiska na maxa

Podczas naszych obozów korzystamy z zimy na maxa! Jak co roku sukcesem były obozy tematyczne: otaku, anime i manga. Dzieci brały udział w warsztatach tworzenia strojów i gadżetów, a także gotowania japońskich przysmaków. Poznawały kulturę Japonii zagłębiając się w mitologię i studiując budowę tradycyjnego kimono. Ducha rywalizacji obudziły quizy, teleturnieje i kalambury. Nie zabrakło także tradycyjnych zimowych atrakcji, jak bitwa na śnieżki czy spacer po Krupówkach.

Obozy tematyczne są okazją nie tylko do zgłębiania swoich pasji. Uczestnicy mają okazję poznać osoby, które dzielą ich zainteresowania – a wspólne hobby jest najlepszym sposobem na przełamanie pierwszych lodów i nawiązanie nowych przyjaźni.

Zimowa magia

Nie ma zimy bez śniegu, a gdzie łatwiej o niego niż w górach!? Podhale zaczarowało nas jak zawsze swoją magiczną, śnieżną aurą. Górskie, mroźne powietrze pobudzało apetyty wszystkich uczestników na szalone zabawy na śniegu i przejażdżki kuligiem, zakończone pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Zresztą zobaczcie sami, jak fajnie było na naszych zimowiskach:

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom naszych obozów narciarskich i zimowisk na maksa. Wszyscy chyba będziemy tęsknić za zimą, chociaż już nie możemy doczekać się lata!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany