Indywidualne numery kont dla klientów Vogue Travel

Data:07 styczeń 2018r., 18:01
Autor:Renata

 

Drodzy Rodzice,

z radością informujemy, że od dnia 08.01.2018 każda rezerwacja na kolonię Vogue Travel s.c. otrzyma indywidualny numer konta w Alior Bank. Będzie to numer, który nasz system wygeneruje w momencie złożenia przez Państwa rezerwacji na zimowisko, obóz lub kolonię. W jaki sposób działają indywidualne numery kont?

W momencie złożenia rezerwacji na zimowisko, kolonię lub obóz, do jednej umowy o usługach turystycznych przypisywany jest jeden indywidualny numer konta. Jest to numer konta, na który uiszczają Państwo opłaty I oraz II raty za wybraną imprezę turystyczną.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Gdzie znajdę mój numer konta?

Numer konta przypisany do umowy turystycznej znajduje się w miejscu oznaczonym kolorem czerwony. Tuż pod wyliczeniem należności.2. Rezerwuję obóz dla dwóch osób np. rodzeństwa, jak mam uiścić opłatę?

W takim przypadku każda osoba otrzymuje własny numer konta. Prosimy nie uiszczać sumy opłat na jedno konto.

3. Chcę dokupić dojazd autorem lub wycieczkę fakultatywną, gdzie mam uiścić opłatę?

Uprzejmie prosimy o uiszczanie dopłat za wycieczki, dojazd na placówkę lub powrót i usługi komplementarne na swój indywidualny numer konta.

4. Jestem stałym klientem/ką, czy mogę nadal korzystać z numeru konta w MBank, na który dotychczas uiszczałem opłaty?

Nie, numer konta w MBank z czasem zostanie przez nas dezaktywowany. Uprzejmie prosimy o korzystanie z indywidualnego numeru konta umieszczonego na umowie o usługach turystycznych.

 

W razie pojawienia się pytań, zapraszamy Państwa do kontaktu 61 850 10 85 lub kontakt@voguetravel.pl

« Wróć do aktualności