Koszulki Premium 2018

Data:10 styczeń 2018r., 16:01
Autor:Renata

 

Długo myśleliśmy nad projektem tegorocznych Koszulek Premium. Chcieliśmy, żeby tryskał pozytywną energią i w pełni oddawał klimat lata. Tak powstały koszulki "Cześć lato!" dla dzieci 7-12 lat w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i zielonym. Ten uroczy wieloryb poprawia nam humor za każdym razem, jak na niego patrzymy. :) Dla młodzieży przygotowaliśmy hasło „Summer Never Ends!”, czyli lato nigdy się nie kończy. Bo lato, pozytywne nastawienie, ciekawość świata i poczucie pasji to stan ducha, który towarzyszy nam przez cały rok. Na czarnej koszulce biały napis nie tylko świetnie wygląda, ale jest też bardzo młodzieżowy.


Jak zamówić Koszulkę Premium? Wystarczy przy składaniu rezerwacji na wybraną kolonię lub obóz zaznaczyć opcję Koszulka Premium 30 PLN. Prosimy również w uwagach uwzględnić kolor oraz rozmiar. I gotowe! Po opłaceniu I raty za wczasy koszulka zostanie przesłana na wskazany w rezerwacji adres. :)


Mają Państwo więcej pytań? Tu znajdują się szczegółowe informacje dotyczące koszulek i innych gadżetów Vogue Travel www.voguetravel.pl/gadżety Zachęcamy również do kontaktu 61 850 10 85.

« Wróć do aktualności