Last minute -200zł na wybrane kolonie w II turnusie

Data:28 czerwiec 2018r., 01:06
Autor:Renata

 

Przygotowaliśmy dla was niespodziankę Last minute! :) Kolonie w II turnusie w Murzasichle Jędruś termin 06.07.2018 - 17.07.2018 teraz w promocyjnej cenie -200zł! 

Jakie są zasady? Bardzo proste!

  • Od dnia 28.06.2018 do wyczerpania miejsc należy złożyć rezerwację na wybraną kolonię objętą promocją organizowane przez Vogue Travel s.c. z oferty znajdującej się na stronie https://voguetravel.pl/kolonie-dla-dzieci.
  • Informacja o rabacie znajdować się będzie przy danej ofercie kolonii. Rabatowi podlegać będą wybrane przez organizatora oferty kolonii 2018 Vogue Travel.
  • Następny krok to uzupełnienie formularza rezerwacyjnego oraz zatwierdzenie wstępnej rezerwacji. Wówczas automatycznie z systemu zostanie wygenerowana wiadomość zawierająca dokumentację oraz potwierdzający rezerwację wstępną na wskazany przez Państwa e-mail.
  • Następnie należy uiścić opłatę wartości całkowitej wybranej imprezy zgodnie z harmonogramem zawartym na Umowie o Świadczenie Usług Turystycznych. 
  • Promocja LAST MINUTE -200zł przysługiwać będzie tylko i wyłącznie klientom, którzy opłacą terminowo imprezę (na podstawie zaksięgowanej wpłaty u organizatora lub przesłania potwierdzenia przelewu dokonanego terminowo).
  • Promocja nie łączy się z regularnymi rabatami dla klientów Vogue Travel s.c. Klientowi przysługuje korzystniejszy rabat.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu kontakt@voguetravel.pl lub 61 850 10 85.

« Wróć do aktualności