Nowe trasy dojazdu na obozy w górach

Data:15 luty 2018r., 13:02
Autor:Renata

 

Drodzy, z radością przekazujemy wam informację o otwarciu dwóch nowych tras dojazdu na obozy i kolonie w górach. Od tego roku startujemy również ze Szczecina oraz Rzeszowa. Jak wygląda nowy transport?


Szczecin

Wyjazd odbywa się pociągiem Intercity na trasie Szczecin - Kraków oraz TLK na trasie Kraków - Szczecin pod czujnym okiem naszego pilota. Dzięki szybkim połączeniom kolejowym czas przejazdu jest komfortowy. W Krakowie nasi uczestnicy przesiądą się do autokaru, którym pojadą prosto do wybranego ośrodka na Podhalu (w Murzasichle lub Małe Ciche). Zapraszamy wszystkich, którzy do tej pory nie mogli uczestniczyć w naszych obozach mangowych, muzycznych lub artystycznych, jak również w koloniach dla dzieci w górach. Szczegóły przejazdu w tabelce poniżej:

 

Szczecin Dworzec Główny PKP 260zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem

 


 

RZESZÓW

Wyjazd odbywa się pociągiem na trasie Rzeszów - Kraków pod czujnym okiem naszego pilota. Dzięki dobrym połączeniom kolejowym czas przejazdu pozostaje komfortowy i nawet Ci z Państwa, którzy przyjadą do nas z Lublina, Zamościa  czy Przemyśla bez problemu zdążą na zbiórkę. :) W Krakowie nasi uczestnicy przesiądą się do autokaru, którym pojadą prosto do wybranego ośrodka na Podhalu (w Murzasichle lub Małe Ciche). Zapraszamy wszystkich, którzy do tej pory nie mogli uczestniczyć w naszych obozach mangowych, muzycznych lub artystycznych, jak również w koloniach dla dzieci w górach. Szczegóły przejazdu w tabelce poniżej:

 

Rzeszów Dworzec Główny PKP 170zł 7 dni przed wyjazdem

7 dni przed wyjazdem

 

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu tel. 61 853 42 47 lub kontakt@voguetravel.pl.

« Wróć do aktualności