Premiera lata 2019 już 06 grudnia!

Data:28 listopada 2018r., 00:11
Autor:Renata

 

Drodzy, to wielka dla nas radość - dzielimy się z Wami zapowiedzią oferty letniej 2019! Co nowego czeka na was tego lata?

 • Przygotowaliśmy nowości wśród programów kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych! Dla młodszych dzieci jest to m.in.:

  Kolonia seven days, czyli zupełnie nowa kolonia w Jastrzębiej Górze. Przygotowana specjalnie z myślą o młodszych lub początkujących kolonistach. Zachowujemy formułę "Bawisz się jak lubisz, tworzysz własne wakacje". Ale uwaga, nowością jest to, że wszystkie turnusy są 7-dniowe!

  Kolonia Frajdalandia, czy wakacje w pięknie położonym ośrodku Halina w Poroninie. Proponujemy nowe zabawy i atrakcje. Dzięki obecności basenu w ośrodku dzieciaki mogą korzystać z wakacyjnych kąpieli! :)

  Kolonia Światy z Lego - to wakacje dla dzieciaków, które uwielbiają klocki Lego i kultową grę Lego Worlds! Sami zobaczycie ile będzie aktywnych i kreatywnych zabaw. Jak zawsze nie skupiamy się na samym graniu.

  oraz wiele więcej kolonii, które znajdziecie www.voguetravel.pl/kolonie-dla-dzieci
   
 • Nowe propozycje dla młodzieży w wieku 12-16 lat i 12-18 lat to m.in.:

  Obóz Summer Jam, czyli hit lata 2019! Wakacje przygotowane z myślą o młodzieży, inspirowane najnowszymi trendami. To będzie najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

  Seria obozów airsoftowych. Tu was zaskoczymy! Przenosimy je w zupełnie nowe miejsce w Polsce! Gdzie? A to zdradzimy wam już w Mikołajki. Oczywiście nie zabraknie kultowych programów milsimowych czy total war.

  Nowe programy obozów mangowych! Tutaj również nie próżnowaliśmy odświeżając dla was obozy m.in. anime i manga czy hallyu. Spodziewajcie się też nowości. ^_^

  to oczywiście nie wszystko! Zapraszamy na stronę www.voguetravel.pl/obozy-mlodziezowe

 

 • Nowości w programach kultowych obozów zaproponowane przez waszych wychowawców! Między innymi pan Bartek zabrał się dla was za obóz rockowy i gitarowy, pani Ada przygotowała zupełnie nowy obóz songwriterski. Nowe propozycje znajdziecie też w obozie Maxi Camp w Darłówku czy League of Legends. Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźcie wasze obozy już 06 grudnia!
   
 • W tym roku absolutnym hitem są wycieczki fakultatywne. Jak zawsze zmieniliśmy i poszerzyliśmy ich ofertę nad czym czuwała Liliana z biura.

  Z wakacji nad morzem pojedzie m.in. do parków trampolin, do aquaparku w Jarosławcu, do Pomarania Fun Park i w wiele innych bardzo ciekawych miejsc! :)

  W górach mamy dla was m.in. aquapark, wycieczkę nad Morskie Oko, kultowy park linowy i oczywiście Krupówki. Ale to nie wszystko! Sprawdźcie sami w waszych ulubionych obozach. 
   
 • Na koniec, w tym roku spotkamy się w aż trzech nowych placówkach! W Jastrzębiej Górze, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz w Poronienie. Ciekawi? Super!

Prawie byśmy zapomnieli z wrażenia! Jak co roku mamy dla was RABATY WCZESNA REZERWACJA na wybrane obozy i kolonie w różnych terminach! Ilość miejsc do wyczerpania się puli. :)

W razie jakichkolwiek pytań, śmiało do nas dzwońcie i piszcie. Zachęcamy!

« Wróć do aktualności