Premiera zimowisk 2021 już 15 października!

Data:14 października 2020r., 13:10
Autor:Renata

 

Drodzy, dzielimy się z Wami zapowiedzią oferty zima 2020! Co nowego czeka na was tej zimy?

 • Propozycje dla dzieci w wieku 7-12 lat

  Przede wszystkim zapraszamy was do ośrodka w Halina w Poroninie! Ładne i ciepłe wnętrza, atrakcyjnie położenie, wszystko to umili pobyt naszych najmłodszych uczestników. Sami sprawdźcie LINK

  Kolonia narciarska dla dzieci w tym roku w atrakcyjnym ośrodku Weronika Inn w Poroninie! Dodatkowo, korzystać będziemy z blisko położonej stacji narciarskiej Suche w Poroninie. Zapewni to nam wygodę i bardzo komfortowy plan dnia.

  W krainie lodu to absolutna nowość! Ta kolonia zimowa skierowana jest do dzieci, które oczekują różnorodnego programu, kochają bajkę Frozen i chcą aktywnie spędzić czas. Zarówno w ciepłym ośrodku, jak i na zewnątrz. Będzie śnieżnie i bajecznie! Sprawdźcie TU

  Już 15 października poznacie wszystkie niespodzianki, które dla was szykujemy. Przecież nie możemy od razu zdradzić wszystkiego. ;) 

  Już we wtorek zapraszamy was na stronę www.voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-dzieci 
   
 • Nowe propozycje dla młodzieży w wieku 12-18 lat to m.in.:

  Zima na relaksie! Brzmi gorrącco i tajemniczo? To dobrze! Szykujemy propozycję dla tych z was, którzy już tęsknią za gorącym latem, ciekawymi zabawami i chill outem. Już niebawem tajemnica zostanie odkryta!

  Obóz narciarski dla młodzieży! W tym roku dodajemy do oferty stację narciarską Suche w Poroninie.

  Obozy mangowe i azjatyckie niezmiennie towarzyszą naszemu wypoczynkowi w ośrodku U Ziomka. Również też zimy nie zabraknie propozycji dla was! Uwaga, teraz organizujemy aż dwa mangowe ośrodki! U Ziomka w Murzasichle i Weronika Inn w Poroninie!

  Zimowiska muzyczne! Oczywiście nie zabraknie tej zimy rockowego brzmienia i naszych obozów wokalnych. Czym byłby ośrodek U Ziomka bez naszych grających uczestników. ;) 

  To oczywiście nie wszystko! Już 15 października zapraszamy na stronę www.voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-mlodziezy

  Do zobaczenia!

  Jeszcze tylko przypomnimy wam, że możecie już do nas dzwonić na stacjonarne numery telefonów Vogue Travel. :) 

« Wróć do aktualności