Zawieszka na bagaż

Data:29 styczeń 2018r., 17:01
Autor:Renata

 

Już od dłuższego czasu zastanawiamy się nad tym, jak pomóc Państwu w podpisaniu bagażu uczestników kolonii i obozów. Dobrze wiemy, że dzieci nie zawsze rozpoznają swój bagaż. Wtedy do akcji śledczej wkraczają nasi wychowawcy i piloci. :) Na szczęście wszystko się dobrze kończy. W tym roku wpadliśmy jednak na świetny pomysł! Do każdej rezerwacji Vogue Travel można zamówić uśmiechniętą zawieszkę na bagaż, na odwrocie której umieszcza się imię i nazwisko, adres lub numer telefonu.

Zawieszki udostępniamy w trzech wzorach: z uśmiechem, serduszkami lub przeciwsłonecznymi okularami. Jak zamówić Zawieszkę na bagaż? Wystarczy przy składaniu rezerwacji na wybraną kolonię lub obóz zaznaczyć opcję Zawieszka na bagaż. Prosimy również w uwagach uwzględnić wzór. I gotowe! Po opłaceniu I raty za wczasy gadżet zostanie przesłany na wskazany w rezerwacji adres. :)

 

Mają Państwo więcej pytań? Tu znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zawieszek i innych gadżetów Vogue Travel www.voguetravel.pl/gadżety Zachęcamy również do kontaktu 61 850 10 85.

« Wróć do aktualności