A po ulicach Poznania jeździ... vogue travelowy tramwaj :)

06-05-2013
biuro

A po ulicach Poznania jeździ... vogue travelowy tramwaj!

Dzisiaj jest dzień wyjątkowy, ponieważ po poznańskich ulicach śmiga już vogue travelowy tramwaj! Drodzy mieszkańcy i mieszkanki możecie się na niego natknąć, a wówczas od razu zróbcie mu fotę i wysyłajcie ją na nasz adres obozy@voguetravel.pl. Tym samym możecie wygrać nasze gadżety - koszulki i smycze. Sami ciekawi jesteśmy, w jakie zakątki miasta dojedzie tramwaj z logiem Vogue Travel. Mamy nadzieję, że zawładnie centrum, pętlami, szybko wyciągnie Was z korków i przyniesie szczęście w niespóźnianiu się do szkoły ;)

Tramwaj ma Wam przypominać też, że już niedługo WAKACJE! Jeszcze troszkę! a tymczasem wsiadajcie do wakacyjnego tramwaju, w którym będzie zapewne gorąco jak na plaży ;) To którą linią dzisiaj jedziecie? ... :)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca