Gitarowe ABC na półkoloniach w Poznaniu!

06-05-2013
co robić w wakacje? Szukasz nowego hobby? A może chcesz udoskonalać swój warsztat
tylko nie wiesz gdzie? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/łaś „TAK”

Specjalnie dla Ciebie organizowane są półkolonie w Poznaniu, na których być może odkryjesz w sobie wirtuoza instrumentu :)

To jest gitara...ale co dalej?

Nawet najsławniejszy artysta zaczynał od podstaw, Ty też powinieneś/naś. Nie ma po co wkuwać regułek, definicji i historii istnienia instrumentu, ale są pewnie terminy, które znacznie ułatwią Ci naukę gry na gitarze. Gdy zaczniesz naukę od szybkiej teorii, nauka praktyczna będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kadra pomoże Ci również od strony technicznej – nauczysz się, jak profesjonalnie zakładać struny, stroić instrument i dbać o niego. Pamiętaj, że ważne jest, jak działasz na instrument dłońmi – może się okazać, że miałeś/łaś nieprawidłowe nawyki, które należy skorygować, by dojść do perfekcji. Bez strachu! Czekają na Ciebie najlepsi nauczyciele w gitarowym światku.

Obóz gitarowy Vogue Travel

Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...

Po szybkiej teorii spodziewaj się żmudnej, aczkolwiek jakże przyjemnej praktyki. W programie specjalnie dla Ciebie przewidziane są ćwiczenia koordynacji i improwizacji. Twój słuch nauczy się, jak łączyć dźwięki, by pięknie brzmiały razem, a dobrze wyćwiczone ręce wydobędą z gitary melodie. Choć pewnie nie odkryjesz od razu czy wolisz muzykę klasyczną, rockową, jazzową czy bluesową Każdy rodzaj wymaga natomiast ciężkiej pracy, która już po niedługim czasie przyniesie upragnioną satysfakcję!

A czy Ty przetrwasz na scenie?

Po ciężkich, ale przepełnionych dobrą atmosferą pięciu dniach warsztatów czas na pokazanie światu swoich umiejętności. Solist/ka, duet, zespół? Zobaczysz, w jakim zestawie jest Ci najlepiej i w tym kierunku musisz dążyć! Gitarowe półkolonie w Poznaniu to idealny start dla nowicjuszy i możliwość rozwoju dla tych, którzy już mieli do czynienia z gitarą. Nieważne, na jakim stopniu zaawansowania jesteś – każdemu przyda się praktyka i Tobie też!

 

Karolina Białecka
Jestem studentką poznańskiej japonistyki i bardzo bardzo bardzo cieszę się z takiego wyboru studiów. Pasja do Japonii rodziła się wiele lat i ewoluowała z muzyki, przez mangi, kino japońskie, kończąc na intensywnej nauce języka oraz poznawaniu kultury i historii. Poza tym, że już powoli robią mi się skośne oczy:-) uwielbiam czytać kryminały przy kawie, jeździć na rolkach/łyżwach i robić setki zdjęć - gdziekolwiek i kiedykolwiek!
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca