Pierwszy turnus czas zacząć:)

30-06-2013
biuro

Z częścią z Was voguetravelowa kadra spotka się już teraz większość jeszcze chwilę musi poczekać, a tych, którzy wciąż nie zdecydowali się na wyjazd cały czas serdecznie zapraszamy:)

My spakowaliśmy już koszulki dla uczestników i uczestniczek, transporty materiałów i gadżetów już dojechały - wszystko zapięte na ostatni guzik. Ale Wy cały czas możecie dołączyć do naszej wakacyjnej ekipy! Ostatnie miejsca na wymarzone kolonie i obozy czekają. Musicie się jednak pospieszyć. Szczególnie, jeżeli chcielibyście pojechać na kolonie dla dzieci w Poroninie (Kolonia Górska Przygoda, Kolonia Misja Survival), czy Obóz Psia Akademia w Jarosławcu, bo to ostatnia szansa na atrakcyjne promocje!

Koszulki dla uczestników obozów

Cóż nam pozostaje, jak tylko życzyć Wam udanych wakacji! Wy odpoczywajcie, a my zadbamy o niezapomniane atrakcje i przygody. Będziemy Wam zdawać relacje, co dzieje się na naszych szalonych placówkach i pokażemy, jakie pomysły będą nam wspólnie wpadać do głowy;) Kolonie i obozy Vogue Travel czas zacząć! Niech to będzie kolejny niezapomniany dla wszystkich sezon:)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca