Obóz fotograficzny - w góry czy nad morze?

05-07-2013
warsztaty fotografii

Zastanawiasz się jaki krajobraz spodoba Ci się bardziej? Bądź pewna/y, że z tak różnorodnym programem obozów nie ma to większego znaczenia, ponieważ nigdzie się nie rozczarujesz!

W góry by się szło!

W górach masz niepowtarzalną okazję zrobienia zdjęć pięknych krajobrazów gór, łąk i pastwisk, które nie rozciągają się tak w żadnym innym miejscu. Może przedstawisz to w formie foto-dziennika podróży od podnóża po sam szczyt? Potem szybka fotorelacja ze spływu pontonem i właśnie stworzyłaś/łeś swoje pierwsze port folio, gratulacje! Teraz masz niepowtarzalną okazję to zrealizować, ponieważ mamy dla Ciebie last minute – ostatnie miejsca na obozach fotograficznych!

Fotograficzny świat w Małych Cichym :)

Morze, nasze morze...

Nad morzem masz wiele możliwości dopracowania warsztatu dobierania kolorów na zdjęciach. Możesz doskonalić uchwycenie kontrastu między morzem a niebem lub piaskiem, poćwiczysz robienie zdjęć w silnym słońcu odbijającym się w wodzie. Masz również okazję sfotografowania pięknej nadmorskiej fauny i flory, której nigdzie indziej nie spotkasz. Być może to okaże się Twoją najmocniejszą stroną? Sprawdź sam/a https://voguetravel.pl/oboz-fotograficzny

Decyzja wydaje się prosta – góry turlają się nad morze, a morze biegnie w góry! Może w najbliższym czasie to jedyna okazja, by popracować w tak odmiennych warunkach? Obozy fotograficzne by było sprawiedliwie, niezależnie czy nad morzem, czy w górach, mają taki sam program, aby każdy z Was miał możliwość rozwijania się i pracowania nad jednakowymi technikami, które każdemu stanowią bazę przy stawaniu się profesjonalnym fotografem. Wiesz, co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Są jeszcze wolne miejsca, więc spiesz się, żeby dla Ciebie jednego nie zabrakło! ;)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca