Obozy fotograficzne - spełnij swoje marzenia!

18-07-2013
fotografia
obozy fotograficzne

Z nami nauczysz się nie tylko technik fotografowania, kompozycji, rozplanowania świata etc. Chcemy pobudzić też Twoją kreatywność i wyobraźnię. Nauczyć Cię umiejętności planowania sesji zdjęciowych w studio fotograficznym i w plenerze. Co więcej, z nami nauczysz się pracować w grupie, zarówno fotografów jak i modeli oraz modelek. Będziesz mieć szansę sfotografować uczestników wakacji z Vogue Travel w ich przebraniach, a jak tylko starczy Ci sił, to całą grupą zrobicie im sesję w studio! A wszystko w świetnej atmosferze, wśród młodej ekipy zapaleńców :)

Promocyjne miejsca znajdziesz w słonecznych Rowach, gdzie odbywają się nasze obozy fotograficzne nad morzem oraz w przepięknym Małym Cichym, gdzie prowadzimy obozy fotograficzne w górach. Spiesz się, gdyż promocyjne turnusy ruszają już na początku sierpnia! Do zobaczenia!

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca pracujewturystyce.pl