Kolonie letnie – wakacyjny klimat zostanie z Wami!

19-08-2013
kolonie
kolonie dla dzieci

Narzędzia, inspiracje, pomysły na materiały otrzymaliście od Waszych opiekunek podczas wakacyjnych wyjazdów. Czego nie zapomnicie, zostanie z Wami do przyszłego lata i kiedy tylko będziecie chcieli, możecie zaprosić swoich przyjaciół do wspólnej zabawy. A kto wie, może razem będziemy się bawić i przeżywać wspólnie przygody już następnego lata :)

Straszna szkoła – niestraszne wakacje

W te wakacje specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele nowych propozycji letniej zabawy na naszych koloniach dla najmłodszych. Uczestniczyliście między innymi w przestrasznym turnusie w stylu Monster High. Czekała tam na Was nie tylko świetna zabawa, ale też nauka stylizacji na Straszyciółkę. Uczyliście/łyście się między innymi makijażu z Cloe, sztuki tworzenia upiornych tatuaży, czy organizacji przebieranych dyskotek! Choć już niedługo wrócicie po długiej wakacyjnej przerwie do swoich szkół, to mamy nadzieję, że mroczna atmosfera turnusu zostanie z Wami ;)

Wakacyjni superbohaterzy na morskiej przygodzie

Obejrzeliście Batmana po raz dziesiąty, znacie komiks na pamięć, czy może od najmłodszych lat śledzicie losy Supermana, czy Spidermana? Ich bohaterskie wyczyny nie mają dla Was tajemnic, a co noc śnicie o ratowaniu świata? Swoje marzenia spełnialiście z nami na https://voguetravel.pl/morska-przygoda, którą po raz pierwszy zorganizowaliśmy Poddąbiu. Mamy nadzieję, że moc i energia zostanie z Wami do końca tego roku, a swoją bohaterską energię zachowacie aż do przyszłych wakacji. A kto wie, może zimą spotkamy się z częścią z Was :)

Jeżeli już tęsknicie za kolonijnym klimatem, a może jeszcze nie daliście się przekonać do wyjazdu na naszą placówkę w Poddąbiu, zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć z zajęć i wspólnych szaleństw uczestników i uczestniczek naszego wyjazdu. Możecie nas znaleźć na naszych profilu na https://www.facebook.com/koloniedladzieci.voguetravel/

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca