Co kochasz fotografować zimą? Obozy fotograficzne w Murzasichle.

04-11-2013
obozy fotograficzne

https://voguetravel.pl/. Zima to wyjątkowo piękna pora roku – wdzięczna, ale też bardzo wymagająca modelka. Chcesz się z nią zmierzyć pod czujnym okiem i z profesjonalnym wsparciem naszej kadry? Zapraszamy!

Fotografia zimowa (fot. Jak Tik, flickr.com)

Kilka słów o teorii fotografii

Niestety, nawet najbardziej utalentowane osoby skazane są na znajomość podstaw technicznych fotografii. Począwszy od rodzajów, budowy aparatów, poprzez techniczne aspekty wykonywania fotografii jak balans bieli, ustawienie przesłony, ISO, ostrości, obsługa sprzętu studyjnego i tak dalej. Znajomość niezliczonej ilości fotograficznych niuansów jest jednak niezbędna, gdyż bez tej wiedzy zabraknie Ci narzędzi do robienia takich zdjęć, jakie sobie wymarzysz. Nie zniechęcaj się jednak. Nasza kadra przedstawi Ci te najważniejsze podstawy w sposób przystępny i przyjemny.

Pejzaże i praca w studio fotograficznym

Kiedy za oknem nieubłaganie szaleć będzie mróz, Ty i tak wyruszysz na polowanie na dobre kadry. Na https://voguetravel.pl/obozy-fotograficzne pogoda nie ma znaczenia, bo kto powiedział, że zawód fotografa/ki jest prosty i przyjemny? W końcu nie zawsze sam/a wybierzesz warunki, w których będziesz pracować. Jak już zmarzną Ci palce, a pstryknięcie klatki graniczyć będzie z cudem, przeniesiemy się do studia fotograficznego. Wiedzę z fotografii plenerowej uzupełnisz informacjami, o tym jak pracować z aparatem w zamkniętym pomieszczeniu. Spróbujesz wykonać zdjęcie z modelem i zobaczysz jak posługiwać się światłem.

Fotografia zimowa (fot. zouterdrop, flickr.com)

Żyjemy w erze Adobe Photoshop i obróbki cyfrowej zdjęć

Obecnie fotografia nierozerwalnie łączy się z obróbką cyfrową, o czym dowiesz się na naszych obozach fotograficznych zimą. To już nie tylko wyostrzanie, poprawa koloru i balansu bieli, ale korekta całego wyglądu zdjęcia. Niektórzy twierdzą, że nie powinniśmy mówić o fotografii, tylko o grafice. Rzeczywiście patrząc, na niektóre zdjęcia powoli ciężko wyczuć różnicę. Możesz być tym zafascynowany/a, albo wyjątkowo od tego stronić, ale i tak musisz poznać podstawy rządzące obróbką cyfrową fotografii.

Te i wiele więcej atrakcji fotograficznych czeka na Ciebie zimą na naszych obozach. Jeżeli chcesz się rozwijać, myślisz poważnie o robieniu zdjęć, czy po prostu szukasz twórczego hobby na wolne chwile, jedź z nami do Murzasichle i zdobądź niezbędną wiedzę.

Fotografia zimowa (fot. Hans Splinter, flickr.com)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca