Niezapomniane ferie z anime

23-11-2013
zimowiska
obozy anime i manga

Seans w świetnym towarzystwie

Wieczór bez anime to wieczór stracony? Razem z innymi uczestnikami obozu będziesz miał/a szansę wziąć udział w seansach filmowych. Jest to świetny czas na przypomnienie sobie ukochanych serii anime, poznanie nowych oraz wymienienie się opiniami z innymi fanami. Poznałeś/aś już Sąsiada Totoro, Ponyo, Chihiro i innych bohaterów z filmów studia Ghibli? Obozy zimowe anime i manga to doskonała okazja na poznanie nowych serii oraz japońskich animacji krótko i długometrażowych, które być może zachęcą Cię do dalszego poznawania anime, mangi jak i całej kultury Japonii. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Weź sprawy w swoje ręce!

Nudzi Cię tylko oglądanie postaci z anime? Stwórz własną! Na obozie będziesz miał/a szansę wykreować postać, narysować ją, stworzyć cosplayowy strój czy gadżety związane z nią lub jakąkolwiek inną postacią. Wyreżyserujesz również krótką scenkę, w której przedstawisz owoce swojej pracy. Może Twoja postać zyska wielu fanów już na obozie?

Aktywny wypoczynek z anime

Każdy wie, że ruch to zdrowie a Stepmania to już prawdziwy szał! Popularny w Japonii symulator gier muzycznych pozwoli wyszaleć się w rytmie muzyki z anime, zmierzyć ze znajomymi i poczuć jak Japońscy rówieśnicy. Prosto z maty Dance Dance Revolution wskocz do gry w mangową mafię lub wytęż umysł w mangowych kalamburach. Na pewno będzie się wiele działo!

Obozy zimowe anime i manga to doskonały pomysł na odpoczynek i rozwijanie swoich pasji związanych z Japonią. Gorąca atmosfera na obozie na pewno roztopi śnieg za oknami i sprawi, że nawet najsroższa zima przestanie być problemem! Sprawdź dokładną ofertę na naszej stronie https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-anime-i-manga

Joanna Patelczyk
Jestem studentką japonistyki na UAM w Poznaniu. Interesuję się rysunkiem i malarstwem w wersji tradycyjnej jak i digital art. W chwilach wolnych od zgłębiania japonistycznej wiedzy spędzam czas przy kawie i szkicowniku lub jeżdżę na rolkach. Od niedawna jestem członkiem poznańskiej filii Grupy Tańca Yosakoi „Sakuramai POLAND”. Marzę o własnej małej hodowli jeży pigmejskich :)
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca