Przedświąteczne mangowe szaleństwo na MOKONIE

04-12-2013
kultura japonii
obozy anime i manga

MOKON to:
M jak meeting fanów

Konwent to spotkanie fanów mangi i anime oraz entuzjastów Japonii z całej Polski. Jest to doskonała okazja na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach oraz spotkanie konwentowych grup fandomu, z którymi łączy Cię wielka pasja. Z kim nie gadać godzinami o mangowych sprawach, jak nie właśnie z największymi znawcami/czyniami tematu ;)
O jak orientalna tematyka

Na Mokonie znajdą coś dla siebie nie tylko fani mangi i anime, ale również osoby zafascynowane kulturą Japonii, Korei oraz Chin, językami obcymi, podróżami, historią, azjatyckimi grami, muzyką, czy sztukami walki. Liczne panele i projekcje to doskonała okazja do poszerzenia swoich zainteresowań i dyskusji. Pełną listę atrakcji możesz znaleźć na stronie konwentu.
K jak konkursy

Konkursy to świetna rozrywka oraz szansa do zdobycia nagród, które są najlepszą pamiątką! Przeczytałeś/aś jakąś mangę od deski do deski i chcesz się zmierzyć z innymi w popularnych wiedzówkach? Może masz swoją ulubioną postać i chcesz zaprezentować jej cosplay w konkursie? Podczas konwentu będziesz miał/a szansę sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności, spostrzegawczość i kreatywność.

Największą konkursową atrakcją tego konwentu będą występy cosplay, podczas których odbędą się eliminacje do European Cosplay Gathering!
O jak ogrom wystawianych gadżetów

Przypinki, zakładki, poduszki, breloczki, mangi, książki, kubki, koszulki, plakaty, płyty czy nawet biżuteria! Krótko mówiąc - wszystko, o czym marzą fani konwentów! Na Mokonie znajdziesz wiele stoisk z gadżetami związanymi z mangą, anime oraz Azją.

A od nas czekają już na Was świeżutkie koszulki mangowe! Tym razem nowy wzór i kolor! Szukajcie nas w sobotę ^^
N jak niezapomniane przeżycie

Świetna zabawa, radosna atmosfera i z pewnością udzielający się już świąteczny klimat, to wszystko czeka na Was na MOKONIE! Dwa dni mangowe szaleństwa przed Wami.

Do zobaczenia na konwencie!

Joanna Patelczyk
Jestem studentką japonistyki na UAM w Poznaniu. Interesuję się rysunkiem i malarstwem w wersji tradycyjnej jak i digital art. W chwilach wolnych od zgłębiania japonistycznej wiedzy spędzam czas przy kawie i szkicowniku lub jeżdżę na rolkach. Od niedawna jestem członkiem poznańskiej filii Grupy Tańca Yosakoi „Sakuramai POLAND”. Marzę o własnej małej hodowli jeży pigmejskich :)
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca