Kreatywna zima cz. 1

06-12-2013
obozy fotograficzne

Trochę techniki i już się człowiek gubi...

Wykwalifikowana kadra zapozna Cię z technicznymi tajnikami fotografii – dowiesz się, z jakich elementów składa się aparat, czym różni się analog od cyfrówki, a czym od lustrzanki oraz poznasz ich szczegółową budowę i funkcje. Oczywiście zanim ruszysz w plener konieczne jest, abyś nauczył/a się dobierać parametry tak, by zdjęcie jak najlepiej oddawało rzeczywistość. Wiesz, czym jest ISO, przysłona czy czas naświetlania? Obozy fotograficzne zimą zapewnią Ci duży zastrzyk wiedzy i kiedy już wrócisz do domu przeładowany/a informacjami i doświadczeniem, nie będziesz chciał/a usiedzieć w miejscu :)

Ramen zwieńczony narutomaki (źródło: xio_olx, flickr.com)

Sekrety kompozycji

Nie wystarczy znać budowy aparatu, by zostać świetnym fotografem. Musisz wiedzieć także, jak się ustawić, gdzie znajdują się tzw. mocne punkty kadru, jak kąt patrzenia wpływa na ewentualne zakrzywienia obrazu. Pilnowanie prostej linii horyzontu i perspektywy to też nie lada wyzwanie! O tym wszystkim dowiesz się już niedługo podczas obozu zimą.

Nie czujesz się jeszcze przekonany/a? W drugiej części dowiesz się o kolejnych atrakcjach, które obozy fotograficzne zimą mają w zanadrzu. Do zobaczenia!

Ptak w zimowym otoczeniu jako główny element zdjęcia (źródło: flickr.com)

Karolina Białecka
Jestem studentką poznańskiej japonistyki i bardzo bardzo bardzo cieszę się z takiego wyboru studiów. Pasja do Japonii rodziła się wiele lat i ewoluowała z muzyki, przez mangi, kino japońskie, kończąc na intensywnej nauce języka oraz poznawaniu kultury i historii. Poza tym, że już powoli robią mi się skośne oczy:-) uwielbiam czytać kryminały przy kawie, jeździć na rolkach/łyżwach i robić setki zdjęć - gdziekolwiek i kiedykolwiek!
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca