Kreatywna zima cz. 2

13-12-2013
obozy fotograficzne
obozy zimowe

Model poszukiwany, modelka poszukiwana

Z taką ilością przyswojonej wiedzy jesteś już gotowy/a do ruszenia w plener i fotografowania. Na obozie fotograficznym będziesz zdany/a na swój aparat i swoją kreatywność, instruktorzy pomogą Ci pewnymi sugestiami, ale jak na prawdziwego fotografa przystało sam/a musisz znaleźć odpowiedniego modela i tło. Pamiętaj – to pomysł jest najważniejszy! Będziesz miał/a możliwość pracy w plenerze i w specjalnym studio, przy świetle naturalnym i sztucznym, być może nawet nauczysz się cyfrowo obrabiać każde zdjęcie – czego chcieć więcej? :) Na koniec obozu Twoje zdjęcia wraz z innymi pracami będą wystawione na specjalnym pokazie, więc do dzieła!

Zimowa sceneria na wesoło :) (źródło: flickr)

Czas na relaks!

Zasmakowałeś/łaś już ciężkiej pracy fotografa, czas na zasłużony odpoczynek. Obozy fotograficzne zimą zapewnią Ci rozrywkę godną srogiego alpejskiego mrozu! Przygotowano dla Ciebie wiele konkursów (Zjazd Na „Byle Czym”, Wielka Bitwa Śnieżna), atrakcji (baseny termalne) i co najciekawsze – dla chętnych pakiet narciarski lub snowboardowy. Chyba już się nie zastanawiasz, czy warto??

Gotowi na największą Bitwę Śnieżną w Waszym życiu? (źródło: flickr)

Karolina Białecka
Jestem studentką poznańskiej japonistyki i bardzo bardzo bardzo cieszę się z takiego wyboru studiów. Pasja do Japonii rodziła się wiele lat i ewoluowała z muzyki, przez mangi, kino japońskie, kończąc na intensywnej nauce języka oraz poznawaniu kultury i historii. Poza tym, że już powoli robią mi się skośne oczy:-) uwielbiam czytać kryminały przy kawie, jeździć na rolkach/łyżwach i robić setki zdjęć - gdziekolwiek i kiedykolwiek!
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca