Mój robot, czyli kolonie dla techno-maniaków!

05-02-2014
kolonie dla dzieci

Mechaniczne zabawki stanowią od zawsze wielką tajemnicę każdego małego odkrywcy – jak to jest zrobione, że się porusza, wydaje dźwięki i jeszcze świeci?! A posiadanie takiego skarbu, to już prawdziwy rarytas i prezent od losu tylko dla wybrańców.

Jednak wcale nie musi tak być. Technologia tak bardzo podąża na przód, że wynalazki, które jeszcze parę lat temu oglądaliśmy w telewizji, są już w zasięgu naszej ręki. Podobnie jest z robotami czy technologią LEGO mindstorms. Coraz śmielej wkracza ona do naszych domów. Dzieci mają już zajęcia o robotach w szkole, a my organizujemy specjalnie dla tych najbardziej safascynowanych technologią, wakacje z robotami w postaci kolonii dla dzieci! Wszystko dla super kreatywnych dzieciaków-techno-maniaków!

Robot z Lego Mindstorms, fot. flickr.com

Bajki z robotami w rolach głównych istniały już od dawna. Starsi z nas, teraz już często rodzicie kolonijnych dzieciaków, z pewnością pamiętają takie tytuły jak „Bajki robotów” Stanisława Lema, które cieszą miłośników fantastyki już od roku 1964. Stanowią one doskonałe połączenie baśniowych wątków przeniosionych w kosmiczne realia. „Robotix” z lat 80-tych to kolejny hit do tej pory posiadający wierne grono swoich wyznawców. Podobnie sytuacja wygląda z innymi bajkami, serialami, filmami – kultowy „Wall E” czy „Transformers” zna chyba każdy prawdziwy pasjonat. Roboty jako temat przewodni cieszą się bowiem ogromną sympatią wśród twórców bajek dla dzieci i młodzieży. W 2005 roku powstały „Roboty” – film o odwadze w spełnianiu marzeń, czerpania z życia najlepszych wartości pozostając sobą i żyjąc zgodzie z własnym zdaniem i uczuciami. Przepiękny film dla najmłodszych.

XXI wiek przesuwa jednak granicę tego co niemożliwe i oferuje najmłodszym nie tylko podziwianie z daleka swoich idoli, ale też stanie się ich twórcami! Teraz jest to możliwe na organizowanych koloniach dla dzieci z robotami! Dzięki nim mali pasjonaci zgłębią się w naukę technologii tak mocno, jak to tylko możliwe. W obecnym stuleciu to dzieci będą tworzyły zabawki dla siebie. LEGO już wyszedł naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom swoich klientów i stworzył technologię umożliwiającą zabawę swoim robotem każdemu dziecku.

Transformers, fot. flickr.com

Dziecięca ciekawość jest ogromną siłą, a skierowana na odpowiednie tory może owocować w przyszłości prawdziwymi odkryciami i życiowymi pasjami. Pozwalając teraz najmłodszym poznawać nowoczesne technologie, czynimy wielkie dobro dla świata jutro!
Chcesz zobaczyć pełen program wakacji z robotami? Sprawdź https://voguetravel.pl/moj-robot

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca