Wygraj obóz Vogue Travel w konkursie fotograficznym!

18-02-2014
obozy fotograficzne

Zapraszamy do udziału w facebookowym konkursie fotograficznym dla uczestników obozów Vogue Travel z lata 2013. Do wygrania obóz oraz zniżki 400zł i 200zł na wybrany obóz z naszej oferty. Wyślij swoje najlepsze zdjęcie z obozów VT i zgarnij nagrodę!

I miejsce darmowy obóz Vogue Travel
II miejsce 400zł zniżki na obóz organizowany przez Vogue Travel
III miejsce 200zł zniżki na obóz organizowany przez Vogue Travel

Zdjęcia należy wysyłać na konkurs@voguetravel.pl z imieniem i nazwiskiem uczestnika/uczestniczki oraz informacją, na jakim obozie zdjęcie zostało zrobione.

Regulamin konkursu oraz wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie TUTAJ. (post ma charakter archiwalny)

Trzymamy kciuki!

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca