A hoj! Zostań piratem!

16-04-2014
kolonie
kolonie dla dzieci

Wciąż muszą wykazywać się odwagą i udowadniać, że zasługują na miano prawdziwego PIRATA! Zabawa tylko dla prawdziwie odważnych chłopaków i dziewczyn ;)

Chcesz zgrać rolę złego pirata?

Fenomen bohatera - pirata istnieje w naszej kulturze już znacznie dłużej. Stało się tak częściowo dzięki książkom i filmom hollywodzkim. Warto wspomnieć o złym piracie Hooku z bajki „Piotruś Pan” czy filmie przygodowym „Wyspa skarbów” z roku 1990. Głównymi wątkami w pirackich opowieściach jest ukryty skarb, do którego prowadzi mapa, piraci z przepaskami na oku czy herb z białą czaszką i piszczelami. To cechy charakterystyczne każdej prawdziwej pirackiej legendy. Legendy, którą możecie bliżej poznać przez kolonie letnie. Każdy chłopak i dziewczyna kochający przygody uwielbiają przebierać się za „złego” pirata. Jest to przecież postrach mórz i oceanów, przed którym drżą wszystkie „szczury lądowe”! Szacunek, siła i odwaga to tylko niektóre z cech, którymi charakteryzuje się każdy pirat. A kto nie chciałby pływać po bezkresie wód w poszukiwaniu skarbów? Liczne przygody towarzyszące takiej wyprawie jeszcze bardziej wzmagają ekscytację i chęć zagrania roli złego pirata, a nawet kapitana statku.

Rozwijanie wyobraźni na pirackich wakacjach! :)

Jack Sparrow i jego legenda

Natomiast legenda, jaką wokół siebie zbudował Jack Sparrow w filmie „Piraci z Karaibów” różni się nieco od tej typowej pirackiej utrwalonej w naszej świadomości od lat. Tutaj pirat owszem stara się zachować powagę i wykreować wokół swej osoby „piracką” atmosferę, ale te zabiegi nie do końca mu się udają. Robi to celowo czy taki już jest – nie wiemy tego. Widzicie jednak pirata, która wzbudza powszechną sympatię i jest postacią czysto komediową. Nie tego spodziewaliście się po pogromcy mórz karaibskich. Mimo to, a może właśnie dlatego, postać ta wyraźnie się podoba i rola dobrego pirata Jacka jest bardzo interesująca!

Spełniajmy marzenia!

Pirackie kolonie letnie pomogą wcielić się Wam w rolę zarówno dobrego jak i złego pirata. Wybór należy do Was, jednak pamiętajcie, że dobro zawsze zwycięży. Z nami zbudujecie piracki okręt, odnajdziecie drogę do skarbu i jeszcze zostaniecie kapitanem statku! Wszystko zależy od Was i Waszej fantazji. Nie zapominacie tylko, że skarb jest jeden, a piratów wielu!

Kolonie dla pirackich poszukiwaczy przygód znajdziecie tu https://voguetravel.pl/kolonie-dla-dzieci

 

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca