Jedziemy na Magnificon XII eXpo

29-04-2014
obozy anime i manga

Na Magnificonie będziemy po raz pierwszy, tym bardziej nie możemy się doczekać tego, co nas czeka na miejscu. Nie tylko ekscytuje nas nowe miejsce - hala expo, zobaczymy czy zda egzamin, ale również fakt, że to ostatnia okazja do spotkania z Wami przed wakacjami. Później już są nasze obozy mangowe ^^ Jak zawsze szykujemy dla Was atrakcje!

Po pierwsze - Photo Room

Zaprosimy Was do naszego studia fotograficznego, gdzie Pani Olga z największą wprawą i profesjonalizmem zrobi Wam zdjęcia w cosplay'u, z przyjaciółmi, mangowymi uszami czy naszymi kultowymi dymkami I <3 manga, I <3 cosplay i co jeszcze Wam w duszy zagra ;) W Photo Room'ie będziemy sobota 10:00 - 18:00 oraz niedziela 11:00 - 14:00. Wpadajcie! To jeszcze nie wszystko...

Po drugie - koszulki za free!

Zawsze ze sobą przywozimy pulę koszulek za free! Tym razem szykujemy dla Was zupełnie nowy wzór. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziecie :) Oczywiście koszulkobranie rozpoczyna się w sobotę o 15:00. Bądźcie punktualnie, bo koszulki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, czyli bardzo bardzo szybko!

Po trzecie - przypinki

Już zaczynamy naszą produkcję przypinek, które otrzymacie od nas na naszym stoisku na Magni. Wystarczy zrobić sobie fotkę, wejść z nami w interakcję lub przekonać Panią Renatę, że to właśnie Wy powinniście otrzymać od nas badzik ;) Tym razem zrobimy przypinki głównie mangowe, anime i z tematyką kultury Japonii. Przypinki będą z nami przez cały czas trwania konwentu na naszym stoisku.

Zdjęcia z Magnificonu znajdziecie na naszym Facebook'u mangowym, obozy mangowetutaj, a wydarzenia na Magnificonie znajdziecie na stronie Miohi. Do zobaczenia ^^

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca