INTO THE VOID: Limp Bizkit

02-01-2015
obozy muzyczne

What is it?

Wiecie jak u mnie się to zaczęło? (Wypiłem za dużo kawy, będę pisał o wszystkim) Chodziłem do podstawówki. Jako mały szczyl chłonąłem calutki świat, po kawałku. To były jeszcze te czasy modemów – nie było Spotify, nie było Youtube, nie było Piratebay. Były naszywki na plecakach i przegrywane płyty od kumpli. Nie pomyślałbym nawet, że za parę lat informacje będą przenikać do nas tak łatwo, że będziesz mógł/a wyjechać sobie na obóz gitarowy i ktoś nauczy Cię jak grać. Wtedy – kosmos.

Do rzeczy

Któryś ze starszych uczniów (pamiętam który, ale do dziś nawet nie wiem jak ma na imię) miał na plecaku naszywkę Limp Bizkit. Białe, proste litery na czarnym materiale. Potem już jakoś samo poszło. „Results May Vary”!

There's only one king on this hill

zdj

Floryda to nie tylko przylądek Canaveral i loty w kosmos. Na Florydzie urodziło się parę fajnych bandów (z resztą jest w Stanach Zjednoczonych jakakolwiek większa mieścina, która nie wydałaby z siebie jakiegoś fajnego zespołu?). Historie zespołów z dwóch poprzednich INTO THE VOID splatają się. Jonatan Davies przekazał pierwsze demo Limp Bizkit Rossowi Robinsonowi – producentowi muzycznemu, który odpowiada za brzmienie i Korn, i Slipnot, i The Cure, i na dodatek Sepultury z “Roots”. Czyli Korn zrobił im karierę. Po pierwszym albumie „Three Dollar Bill Y’all $”, który rozszedł się w jakiejś nieprawdopodobnej ilości (jak na dzisiejsze standarty muzyki metalowej) półtora miliona egzemplaży, w 1998 roku Korn oraz Limp Bizkit wyruszyli we wspólną trasę.

Fred Durst ponoć jest dupkiem. Tak czy inaczej – dla mnie może być kimkolwiek byle nagrywał dalej taką muzę, po prostu dobrą muzę.

Jeżeli jesteś fanem/ką Limp Bizkit, to z ich muzyką możesz spotkać się na naszych https://voguetravel.pl/obozy-muzyczne

Filip Szyszkowski
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca