Obozy i kolonie lato 2015 - już na stronie!

05-01-2015
aktualności

Chociaż zima jeszcze nie zagościła na dobre, my pełni entuzjazmu myślimy już o zbliżającym się lecie :) Dlatego polecamy Wam gorąco naszą ofertę obozów młodzieżowych https://voguetravel.pl/obozy-mlodziezowe, którą znajdziecie już na naszej stronie! W tym roku postanowiliśmy zaszaleć. Mamy dla Was nowe placówki i nowe tematy - po prostu dużo świeżości. Poczujcie ją z nami!

Razem z naszą kadrą przygotowaliśmy nowe tematy kolonii, specjalnie z myślą o aktywnych dzieciakach :) W propozycjach m.in. kolonia z Violettą, bohaterką kultowego serialu dla dzieci i młodzieży, kolonia Angry Birds, pomyślana tak, żeby wszystkich wyciągnąć sprzed telewizorów na podwórka, Turbo kolonia dla małych miłośników i miłośniczek motoryzacji. A to jeszcze nie wszystko! Więcej znajdziecie na naszej stronie i w artykułach, które dla Was szykujemy :)

zdj

Starsi z Was też nie poczują zawodu! Dla miłośników ASG przygotowaliśmy kontynuację obozów ASG i ASG Stalker, ale to nie wszystko! W tym roku ruszamy z obozem MilSim opartym na przygotowaniach do 24 godzinnej akcji, oraz specjalnym obozem ASG frakcja dla dziewczyn. Będzie się działo w Rowach! Nad morzem miłośnicy sportu będą mogli też pobiegać z nami podczas obozu treningowego Mania Biegania. W górach nowości czekają przede wszystkim na Otaku. W tym roku rusza letnia edycja nowego obozu Otaku oraz obóz k-popu, który przybliży Wam kulturę koreańską. Nie martwcie się, nie zabraknie również kultowych obozów muzycznych, fotograficznych, wypoczynkowych i edukacyjnych!

Już niedługo przedstawimy Wam nasze nowe placówki, a tymczasem myślcie o feriach zimowych i marzcie już o gorącym lecie! :)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca pracujewturystyce.pl