One Direction Camp - kolonia z 1D!

10-01-2015
kolonie dla dzieci

Piosenki takie jak „What Makes Your Beautiful” czy „Story of My Life” już od dawna można usłyszeć w radiu czy popularnych stacjach muzycznych. Chłopaki z grupy zostali już wielokrotnie nagradzani m.in. w BRIT Awards 2012, BBC Radio 1 Teen Awards czy MTV Awards. Ich piosenki są hitem w wielu krajach takich jak Polska, USA rzecz jasna Wielka Brytania, ale nawet Argentyna czy Meksyk! A piątka do tej pory zupełnie nieznanych chłopaków stała się idolami milionów na świecie – niespodziewanie i nagle. Dlatego dla największych fanek i fanów 1D przygotowaliśmy tematyczne kolonie, czyli dwanaście dni z Waszym ukochanym zespołem! Przekonacie się, że takich jak Wy – wiernych fanów i fanek One Direction (1D) jest mnóstwo!

One Direction podczas wywiadu telewizyjnego, fot. ElHormiguelo, Creative Commons 2.0

Początki…

Na początku nikt się nie spodziewał, że angielska wersja programu X Factor, w którym chłopaki wzięli udział w roku 2010 wyniesie ich tak daleko. W czasie przesłuchań występowali osobno, ale bez powodzenia. Wtedy jeden z jurorów zaproponował by grali wspólnie jako zespół i tym sposobem zdobyli aż trzecie miejsce w tejże edycji programu. Mimo, że nie była to główna wygrana podpisano z nimi kontrakt płytowy a chłopaki zaczęli nagrywać piosenki, teledyski a wkrótce i koncertować ku radości nieustannie rosnącej grupy fanów i fanek!

One Direction podczas telewizyjnego show, fot. ElHormiguelo, Creative Commons 2.0

Teraz…

Teraz zespół może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym, a ich marzenia o ogromnej karierze się spełniły. Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn są młodymi ludźmi, którzy własną ciężką pracą, wytrwałością w osiąganiu postawionych sobie celów a przede wszystkim wiarą we własne siły i talent, stanęli na szczytach list przebojów. Nie tylko oni cieszą się z rozwoju swej kariery; dzięki nim miliony ludzi na całym świecie mogą posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć ich teledyski a przede wszystkim pójść na koncert One Direction, który z pewnością pozostawi u każdego fana i fanki cudowne wrażenia na długie lata.

Cieszmy się więc naszymi idolami i korzystajmy z ich dorobku muzycznego. A gdzie indziej można tak poczuć atmosferę naszych ulubionych chłopców, jak nie w towarzystwie innych zagorzałych fanek boysbandu?! Kolonie One Direction Camp - Vogue Travel stoją otworem i zapraszają wszystkie wielbicielki 1D do wspólnego spędzania czasu pod egidą przystojnych muzyków. 

Kochani, od tego roku już nie organizujemy kolonii dla fanek i fanów One Direction. Zapraszamy was jednak na nasze obozy dla dzieci https://voguetravel.pl 

 

Joanna Radzion
Jestem absolwentką politologii o specjalności dziennikarskiej i od niedawna mamą ślicznej córeczki ;) Od zawsze interesowałam się polityką a moją prawdziwą pasją jest kierunek –> Wschód! Ale nie ten daleki – poprzestaję na Białorusi i Rosji. Do tej dziedziny dodałam niedawno sprawy pochłaniające wszystkie świeżo upieczone mamy, a cieszące niezmiernie! Z całą stanowczością zaliczam do nich też pisanie na blogu Vogue Travel o wszystkich rzeczach związanych z dzieciakami, to wytchnienie i praca zarazem.
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca