Szkoła Magii i Czarów Vogue Travel

27-01-2015
kolonie
kolonie dla dzieci

Cykl książek cieszył się nieprawdopodobną wprost popularnością zarówno wśród młodszych sympatyków czarów i magii, jak i ich rodziców. Harry Potter ma w sobie iście magiczną moc przyciągania, która sprawia, że nie sposób oprzeć się kolejnym częściom przygód tego nieziemskiego dziecka i jego przyjaciół. Fani nie tylko czytają książki, oglądają filmy, ale równie chętnie wcielają się w ulubione postacie na https://voguetravel.pl/szkola-magii-i-czarow dla miłośników magicznych opowieści.

Niesamowity sukces powieści Rowling musiał zakończyć się ekranizacją poszczególnych części. Kolejne filmy z udziałem trójki bohaterów – Harry’ego, Hermiony oraz Rona fani witali z niesłabnącym entuzjazmem. Wielu uważa, że powieści przewyższają jakościowo próbę ich ekranizacji, niemniej jednak, ogromna większość fanów z przyjemnością powędrowała do kin, by móc w końcu zobaczyć, jak ten Harry wygląda. I tutaj, pojawiają nam się bohaterowie, którzy zawdzięczają niejako swój byt w show biznesie pomysłowi pani Rowling. To dzięki jej „Harremu” świat ujrzał trójkę młodziutkich aktorów z powodzeniem wcielających się w powierzone im role. Daniel Radcliffe już dla wielu pozostanie tym prawdziwym Potterem.

Najmłodsi fani przygód czarodzieja nie muszę jednak poprzestać wyłącznie na książce czy filmie. Specjalnie dla Was organizujemy kolonie letnie z Harrym Potterem 2014, gdzie będziecie mogli poczuć się jak w filmie, wziąć udział w czarodziejskim turnieju, opanować sztukę latania na miotle czy uczestniczyć w magicznych lekcjach. Zarówno postaci filmowe, jak i epizody czy rekwizyty z powieści zaczęły znajdować swoje zastosowanie w życiu. Powstają „prawdziwe” różdżki, dzięki którym będziecie mogli ćwiczyć „zaklęcia”, magiczne księgi z eliksirami i sprzęt do gry w Quidditcha! Wszystko czeka tylko na Was w naszej Szkole Magii i Czarów :)

J.K. Rowling nie wiedziała, że jej historia o małym czarodzieju pobudzi do życia tak ogromny biznes. Harry Potter stał się już ikoną naszej kultury i na długo nią pozostanie. A osób, które go nie wiedzą, kim jest ten magiczny bohater, chyba znaleźć nie sposób.

Joanna Radzion
Jestem absolwentką politologii o specjalności dziennikarskiej i od niedawna mamą ślicznej córeczki ;) Od zawsze interesowałam się polityką a moją prawdziwą pasją jest kierunek –> Wschód! Ale nie ten daleki – poprzestaję na Białorusi i Rosji. Do tej dziedziny dodałam niedawno sprawy pochłaniające wszystkie świeżo upieczone mamy, a cieszące niezmiernie! Z całą stanowczością zaliczam do nich też pisanie na blogu Vogue Travel o wszystkich rzeczach związanych z dzieciakami, to wytchnienie i praca zarazem.
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca